2733
2739
عنوان

خیالات بچگیاتون😀

| مشاهده متن کامل بحث + 17426 بازدید | 589 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فك ميكردم وقتي از اتاق ميرم بيرون عروسكام باهم حرف ميزنن

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731
من تو شیش سالگی لبای پسر داییمو بوسیدم، تازه اون ۸سالش بود😂😂😂😂اخه خیلی زشت بود شبیه قورباغه،،،فک ...

وای من یه پسر دایی داشتم فکر کنم هفده سال از من بزرگتر بود،من پنج شش سالم بود،طفلک شکست عشقی خورده بود میومد برای مامان من درددل میکرد، منم میرفتم مینشستم تو بغلش میگفتم غصه نخور عزیزم،من خودم دوستت دارم صبر کن بزرگ بشم خودم زنت میشم😐 هر وقتم میرفتم خونشون نبود به زنداییم میگفتم شوهرم کجاست؟آخی عکس شوهر منو زدید به دیوار؟ الان یادم میفته برای خودم متاسف میشم😂😂😂

فکر میکردم نی نی تو دلم دارم و باید بزرگ شم تا به دنیا بیاد .بعضی وقتا هم باهاش حرف میزدم😀

یه موضوع دیگه هم اینکه بچه که بودم یه پسر ۱۸ساله تو محلمون تصادف کردو به رحمت خدا رفت 

من تو عالم بچگی پیش خودم میگفتم خب من مواظب خودم هستم همیشه که نمیرم.فکر میکردم مرگ فقط با تصادف اتاق میفته😐

میشه برای برآورده شدن حاجت دلم صلوات مهمونم کنید؟🌷🌷
2740
وای من یه پسر دایی داشتم فکر کنم هفده سال از من بزرگتر بود،من پنج شش سالم بود،طفلک شکست عشقی خورده ب ...

وای عزیزم😂😂😂😂😂چه بانمک

میشه برای برآورده شدن حاجت دلم صلوات مهمونم کنید؟🌷🌷
خیییییلییییی منم حرف میزنم باهاش حتی صداش رو میشنوم نمیدونم شاید دیوانه شدم ولی من اسمش رو تخلیه ...

اتفاقا کسایی که دوست خیالی دارن خیلی باهوشن،ولی اینکه میگی صداشم میشنویی ممکنه همزادت باشه.

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
فکر میکردم نی نی تو دلم دارم و باید بزرگ شم تا به دنیا بیاد .بعضی وقتا هم باهاش حرف میزدم😀 یه موضو ...

من فکر میکردم بچه ها کلا تو دل مامانشون هستن،یعنی هر کس هر چه قدر بچه که به دنیا میاره از اول تو دلش هستن،فقط کوچیکن و به ترتیب بزرگ میشن بعد ماماناشون میرن بیمارستان میارنشون بیرون،تازه ناراحتم بودم چرا خواهرمو با من به دنیا نیاوردن که دو قلو باشیم😅 یه مدتم فکر میکردم پسرا رو مردا به دنیا میارن،دخترا رو خانما😂 البته خیلی کوچیک بودم این فکرو داشتم

مامانم میگفت تورو از زیر درخت سیب پیدا کردم  باغ داشتیم وقتی میرفتیم اونجا من میدفتم زیر درخت ...

توکه خوبی،منو دوستام وقتی بارون میومد میگفتیم خدا داره دستشویی کوچیک میکنه وقتی برف میومد میگفتیم داره دستشویی بزرگ میکنه(تازه من همیشه سرمو به سمت آسمون میگرفتمو با کلی احساس به خدا میگفتم خدایا خوب خودتو خالی کن،این همه مدت دستشویی نکردی پس باید خوب خودتو تخلیه کنی)    

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
وای عزیزم😂😂😂😂😂چه بانمک

تازه قبلش قصد داشتم بزرگ شدم با پدرم ازدواج کنم،خیلیم جدی بودم سر این قضیه،بعد که بزرگتر شدم فهمیدم شدنی نیست گیر دادم به پسر داییم😂 

فکر میکردم شیشه تلویزیونو بشکنی بپری  توش همونجایی میفتی که داره نشون میده😥😣😏😞😟😤😤

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2706