2737
2739
عنوان

ماما داریم؟ روحیمو باختم،سرطان؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

امیدوارم که مشکل خاصی نباشه اما اصلا و ابدا پشت گوش ننداز 

به حرفه‌ای عامیانه هم گوش نده برو حتما پیش یه متخصص 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
۲۶سالمه اندازه ۸۰ساله غصه خوردم قلبم بدجور شکسته میگم نکنه بخاطر غمو غصه زیاد سرطان گرفته باشم

دور از جونت عزیزم هر گردی گردو نیست و هر دری سرطان.به نظرم فیبرو آدنوم هست یا کیست که هر دو خوش خیم و شایع هست ی دکتر برید برای آرامشتون صلوات میفرستم

انشالله چیزی نیست واسه راحت شدن خیالت برو متخصص

باورت میشه جرات نمیکنم برم میدونم تا دکتر معاینه کنه پس میفتم،الان ک دارم میگم سرم داغ شده

از۹۶اینجاعضو بودم                                           (واسم دعا کنید تموم مشکلاتم حل بشه)

همیشه سایز دوتا سینه باهم فرق داره . خدایی نکرده سرطان بدون درده ک خوشبختانه تو درد داری  

عزیزم برو مامو گرافی و یه سونو سینه تا خیالت راحت شه 

شاید چربی باشه و شیری نباشه اصلا . چربیم بی خطره 

خدای من خدای معجزه هاست . 
۲۶سالمه اندازه ۸۰ساله غصه خوردم قلبم بدجور شکسته میگم نکنه بخاطر غمو غصه زیاد سرطان گرفته باشم

برو دکتر انکولوژی حتما دکترای دیگه هیچی حالییشون نیست فقط فقط ام ار ای مشخص میکنه چیه

عزیزم اولا انشالللللله که چیزی نیس دوما هر درد و مرضی از غصه کردن میاد خیلی ب این دنیای کثیف فک نکن ...

اینقد ذهنم  و روحم خستستتتتت،قلبم شکسته

از۹۶اینجاعضو بودم                                           (واسم دعا کنید تموم مشکلاتم حل بشه)

عزیزم چرا اینقد ناراحتی این فکرای بد و از سرت بریز بیرون .هیچی نیست نترس توکلت بخدا باشه خدا خیلی بزرگ و مهربونه خودش هواتو داره .ن بترس ن استرس داشته باشه . برو دکتر انشالله چیزی نیست عزیزم . 

🐝🐜🐞🌳🌲🌴