2733
2739

سلام بزارید از اول بگم،من بعد چهارسال دکتر رفتنو وزن کم کردن حامله شدم دوقلو،اواخر باردار متوجه یه برامدگی خیلییی کوچولو زیر بغلم شدم،همون قسمت ک مو زائد داره،وقتی زایمان کردم چون شیرم کم بود نتونستم شیر بدم ب بچه هام،سینه سمت چپم وروم کرد تب اورد،دیدم سمت چپ زیر بغلم یه غده خیلی بزرگ ک دست میزدم دیگه قشنگ معلوم بود،همه گفتن واسه تجمع شیر،به یه دکتر تلفنی گفتم اونم گفت احتمالا تجمع شیر،الان بچه هام وارد ده ماه شدن،گاهی همون سمت زیر بغلم تیر میکشه،مثلا یجوری نیش درد،نه اینکه دررررد باشه،سینمم بزرگتر از اون یکی سینمه،دست میزنم فشار میدم هیچی نیست ولی دستمو بالا میبره انگار باز یچیزی هست حالا نمیدونم استخونه یا نه،

اینم بگم ادم خیلی استرسی هستم خیلیییی،

خیلی ناراحتی کشیدم تو بارداری خیلی حرص خوردم واسه کاری ک شوهرم کررد،الانم خیلی حرص میخورم،توروخدا دع کنید سرطان نباشه بمونم بالا سر بچه هام خدایا رحم کن

از۹۶اینجاعضو بودم                                           (واسم دعا کنید تموم مشکلاتم حل بشه)

۲۶سالمه اندازه ۸۰ساله غصه خوردم قلبم بدجور شکسته میگم نکنه بخاطر غمو غصه زیاد سرطان گرفته باشم

از۹۶اینجاعضو بودم                                           (واسم دعا کنید تموم مشکلاتم حل بشه)

فردا اولین کارت این باشه که بری مامو گرافی

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خجالت بکش این چه حرفیه آخه همه چی سرطان نمیشه که احتمالاکیست چربیه بروجراح عمومی برات باسوزن بکشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738

عزیزم یا فیبرو کیستیکه یا فیبر آدنوم

نترس

اکثر خانما دارن من جمله من که ۱۲ سال بیشتره دارم البته داخل سینه هام

که پرهههه

کلا سینه های من غده سازن شدیدددد و نمیشه عملش کرد ورداشت و همیشه هم درد دارم و تیر میکشن

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤

ان شا الله چیزی نیست.

عزیزم؛ برو واسه معاینه؛ کلینیک پستان یا جراح عمومی...

سونو و ماموگرافی بده؛ مشخص بشه...

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.

عزیزم استرس نداشته باش چطور خودت نسخه پیچیدی برای خودت دلت میاد بخاطر بچه هاتم ک شده اضطراب ب دلت راه نده ی دکتر برو و خیال خودتو راحت کن انشالله هیچی نیست صلوات بفرست ایه الکرسی بخون حتتتما دکتربرو 

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
2706