2737
2734
یکی اینکه اصلا نمیشه با هر تیپی میخوای بری بیرون چون هزاران حرف برات در میارن!! یا کلا سرشون تو زندگ ...

اووو🤦‍♀️

بعد یه سوال دیگه

تو شهر شما اونایی که زمین زعفرون دارن وضع مالیشون خیلی خوبه یعنی؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
اووو🤦‍♀️ بعد یه سوال دیگه تو شهر شما اونایی که زمین زعفرون دارن وضع مالیشون خیلی خوبه یعنی؟

ما خودمون زعفرون داریم ولی وضع مالیمون متوسطه یکم رو ب بالا😂

بستگی داره چقدر داشته باشی!

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما خودمون زعفرون داریم ولی وضع مالیمون متوسطه یکم رو ب بالا😂 بستگی داره چقدر داشته باشی!

آهااا🤔

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2731
اره عشقم.سوال دیگه ای نداری؟ بالاخره شاید کار ب ازدواج کشید.بیا از من تحقیق کن😂

دستت درد نکنه😂😂😂😂

قشنگ وسط تاپیک مردم اومدم دارم راجب دوس پسرم تحقیق می کنم😂

ما قضیمون اینه که من خودم اهل تهرانم دانشگامم تهرانه،اونم تهران قبول شد،با هم همکلاسی و هم رشته ای بودیم دوسال تا قبل کرونا

من بدبختم جذب قیافش شدم قبل هرچیز🤦‍♀️😂

بعدم جفتمون خرخون بودیم دیگه دوست شدیم کم کم😶

ولی رفتاراش یه یبسی خاصی داره نمی تونم خوب ازش حرف بکشم😰

یکم اینورتر از مشهدیم ولی بیداریم😂 نمیشناسم😕

کجایی؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2740
میشه بگی چند نفر داخل اتاق میفرسته؟ یکی یکی یا چندنفر همزمان اصلا وقت میزاره ب حرفم گوش میده؟ یا ...

دوتا تخت معاینه داره دوتا تخت معاینه بارداری معمولا تختها پر هست ولی یکی یکی بغد معاینه وقت میذاره و یک دستیار کنارشون هست که دکتر میگه داروهارو ایشون نسخها را مینویسه.

من سال ۹۰ رضوی زایمان کردم زاضی بودم ۹۲ دکتر گفت برم پاستور که راضی نبودم سال ۹۸ خواهرم رضوی زایمان کرد از پرستاری راضی نبود....چون بخاطر دیابت بارداری ده روز تو بیمارستان تحت نظر بود خیلی اذیت شد.

دستت درد نکنه😂😂😂😂 قشنگ وسط تاپیک مردم اومدم دارم راجب دوس پسرم تحقیق می کنم😂 ما قضیمون اینه ک ...

😂😂

استارتر دیگه الان کلمونو میکنه😅

چ رشته ای میخونی؟؟

حرف چی میخوای بکشی ک نمیگه!

😂😂 استارتر دیگه الان کلمونو میکنه😅 چ رشته ای میخونی؟؟ حرف چی میخوای بکشی ک نمیگه!

😂😂😂

دوتامون مهندسی برق میخونیم😂

کلا یه جور عجیبی کم حرف و یبسه

از احساساتش هیچی نمیگه بهم خیلی آدم خشکیه

قشنگ بی احساسه انگار هیچی از اخلاقای دخترا نمی دونه 

نمی دونم باید چی کار کنم باهاش🤦🏻‍♀️

😂😂😂 دوتامون مهندسی برق میخونیم😂 کلا یه جور عجیبی کم حرف و یبسه از احساساتش هیچی نمیگه بهم خیل ...

عاقا من فضولیم گل کرده..اسمش بین اینا هست؟ رضا،امین،امیرحسین،حسین،حجت ( میدونی ما همینا رو قبولی داشتیم اون سال😅)

بعضیا کلا احساساتشون رو بروز نمیدن.شاید تا الان خیلی با دخترا ارتباطی نداشته..سعی کن بهش بفهمونی ک باید بهت محبت کنه و از حسش بگه.مثلا گاهی خودت ازش بپرس..

کم کم روش تاثیر میزاره..

عاقا من فضولیم گل کرده..اسمش بین اینا هست؟ رضا،امین،امیرحسین،حسین،حجت ( میدونی ما همینا رو قبولی داش ...

نه اسمش بین اینا نیس😂

آره منم فک می کنم با هیچ دختری حرف نزده انگار چون جدا فاجعس🥺

باید آموزشهای غیر مستقیممو شروع کنم😂

بدبختی بعدیمم اینه که خودم قدم اول آشناییو برداشتم الان سخته گیر دادن بهش🤦🏻‍♀️

نه اسمش بین اینا نیس😂 آره منم فک می کنم با هیچ دختری حرف نزده انگار چون جدا فاجعس🥺 باید آموزشهای ...

😂😂 اره کم کم باید خودت دست ب کار شی.از اون بخاری بلند نمیشه هااا از ما گفتن😂😂

گیر نده خودتو لوس کن حرفتو بزن ینی با ملایمت😁