2737
2739
از چه نظر سطح فرهنگشون پایینه؟

یکی اینکه اصلا نمیشه با هر تیپی میخوای بری بیرون چون هزاران حرف برات در میارن!! یا کلا سرشون تو زندگی همدیگس!

دوم اینکه ب نظر من بعضیا اعتقادات و رسم و رسومات مسخره ای دارن😕 چجوری بگم! مثلا ی ماه پیش خواهر زن عموم فوت کرد.مامانم بعد تشییع رفت آرایشگاه واسه اصلاح..زن عموم زنگ زد و دعوا ک خواهر من مرده احترام نگه میداشتی!!

مثلا اگ ی فامیلی بمیره همه تا چهلم باید صبر کنن و بعد کسب اجازه از خانواده مرحوم کنن تا برن آرایشگاه🤦‍♀️🤦‍♀️

ب نظرت اینا چرت و پرت نیست؟ هنوز نفهمیدن این چیزا رو..

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عهه تو عقدی؟؟ من تقریبا بزرگ شده مشهدم ولی عاشق شهر بچگی ها و زادگاهمم سالی چند بار هم اگ بتونم حتما ...

اره.من خانواده همسرم مشهدن قاسم آباد..

شهر خوبیه فقط خیلی کوچیکه جرعت نداری ی کاری کنی مثل بمب میترکه😂😂

اره.من خانواده همسرم مشهدن قاسم آباد.. شهر خوبیه فقط خیلی کوچیکه جرعت نداری ی کاری کنی مثل بمب میتر ...

خونه منم تا پارسال قاسم اباد بود.اما حالا واسه کار شوهرم ا مدم یه شهر دیگه دارم دق میکنم از دوری😭😭

خونه منم تا پارسال قاسم اباد بود.اما حالا واسه کار شوهرم ا مدم یه شهر دیگه دارم دق میکنم از دوری😭😭

آخی☹ الان کجا رفتین؟

من دکتر عادلخواه بودم تو فلاحی هست مطبش.بنت الهدی طبیعی زایمان کردم.۴صبح خودش اومد بالاسرم واسه زایم ...

خودش بخیه زد؟

یکی یکی مریض میفرسته داخل یا چمدنفر باهم

بخرف گوش میده؟ وقت میزاره؟یا سریع نسخه؟

بنت الهدی خوبه یا نه؟

2738

کدوم شهری ؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
خودش بخیه زد؟ یکی یکی مریض میفرسته داخل یا چمدنفر باهم بخرف گوش میده؟ وقت میزاره؟یا سریع نسخه؟ بن ...

بنت الهدی که عالی بود.خودش بخیه زد ۴صبح.مریض چندتا چندتا میفرسته ولی یه ماما کنارش هست واسه معاینه و این چیزا خودش نسخه مینویسه

شمالم.ولی متنفرم از اینجا.اسم مشهد اومد دلم لرزید😭

عه شمال ک قشنگه😍

انشالله بتونین دوباره برگردین عزیزدلم😍