2737
2739

سلام بچه ها 

من پنج ساله بیماری تشنج دارم

البته با دارو تا حدی خوبم

یه ماهی هست شبا از خواب میپرم یهویی انگار کل بدنم فلج میشه😢میترسم فلج شم همه جام درگیر میشه

مامانم میگه به خاطر هندزفری گزاشتن و دیر خابیدنه که تشدید شده

به نظرتون چیکار کنم شبا آروم خوابم ببره

دیگه خسته شدم😥😔

عزیزم فکرای خوب کن. خودتو تصور کن که سالم و سرحال یه جای سرسبز کنار رودخونه دراز کشیدی. یه اهنگ ملایم با صدای طبیعت هم بذار کلی حالت بهتر میشه

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینی که میگم رو خودم امتحان نکردم ولی خیلی شنیدم که خوبه 

روغن اسطوخدوس بگیر باهاش شقیقه هات رو ماساژ بده و یکم رو بالشت بریز در حد یکی دو قطره 

آرلم بخشه 

گوشی و هدفون رو هم مامانت راست میگه خیلی مضره بذارش کنار 

وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا هستم .سوال حقوقی داشتید میتونم کمکتون کنم 
2728

من تشنج ندارم ولی از خواب میپرم حالم بد میشه 

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔

ان شاءالله به حق حضرت رقیه شفا پیدا کنی 

از ته دل از خدا میخوام خوبه خوب بشی 

خودتم اگه خواستی در حد توانت نذر کن به حضرت رقیه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2738

سعی کنید از حواشی و مسائل اضطراب زا و جو متشنج دوری کنید آرامش برای شما بهترین دواست سعی کنید به قول دوستمون خودتونو خسته کنید و بخوابید.

انشالله زود خوب میشید نگران نباشین.

*آخرین سنگر سکوت است*

منم صرع دارم،علت اصلی بی خوابیه عزیزم،صبح زود بیدار شو،بعدظهر نخواب،شب گوشیت بزار کنار و ب چیزای خوب فکرکن تا خوابت ببره،ب دکترتم بگو ی قرص خواب اور برات بنویسه

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

فلجه خوابه عزیز من نگران نباش برا همه پیش میاد برا منم اتفاق افتاده

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

خودت رو مشغول کاری کن تا خیلی خسته بشی یهو سرت رو بالشت میزاری چند دقیقه بعد خوابی ...من یه مد ته توی خواب حرف میزنم انگار یکی دو جمله ....شوهرم میگفت امروز ساعت 6صبح در حالیکه خواب بودی گفتی بهم بلند شو برو مدرسه ت دیر شده ...صبحانه ت رو بخور ...زنگ تفریح چیزی نخر ....خودم که باور نمیکنم من اینا رو گفتم ...اما همسرم هم آدم دروغگویی نیست . .

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 
2706