2737
2739
کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو کو ک ...

آماده داری؟؟؟؟😂😂😂😂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ی سوال چراباید ۳ نفر از ی کاربری استفاده کنن ؟؟ واقعا واسم سوال شد قصد بی احترامی ندارم عزیزم 🌷

دختر عمو هستیم

چیز پنهونی از هم نداریم 😁

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
والا تو تئاترم کارگردانم عکسم رو گذاشته تو پیج بازش دیگه برام مهم نیست

پیجشو بده لطفا

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...

خداوکیلی کی میزاری کی برمیداری?!

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
2740
آماده داری؟؟؟؟😂😂😂😂

آره تو جیبم گذاشتم واسه این موقع ها

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
زود بر میدارم 😁

00:06 دقیقه اومدم بروزرسانی کردم نت ضعیف بود شد 00:07 دقیقه برداشتی  

دمت گرم آبجی

2706