2752
2734
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 510 پست

بچه ها طبق معمول میخاستم عکس عروسک روسی هایی که اخیرا درست کردمو بذارم 

ولی ناموسا حال ندارم برید خودتون تو تاپیکام ببینید بلکه فرجی شد مشتری شدین🙄🙄🙄🙄

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودتو نلزون بابا 

وااا از کجا دیدی میلرزونم😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
بچه ها طبق معمول میخاستم عکس عروسک روسی هایی که اخیرا درست کردمو بذارم  ولی ناموسا حال ندارم ب ...

😐😐😐😐🤨🤨

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
جماعت جغدن 

نه والا من خوابم میاد خیییلی 

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
دیدم دیه 

آهان چشم بصیرت😂😂😂

بچه ها طبق معمول میخاستم عکس عروسک روسی هایی که اخیرا درست کردمو بذارم  ولی ناموسا حال ندارم ب ...

چنده اون پسره

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
بخواب منم میاد

باشه پس شب همگی پر از ....وشیک😂😂😂

اره دیگه بریم بخوابیم🖐😂😴😴😴

اره برین😵😪شبتون بخیر

2706