2733
2739
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 510 پست
چنده اون پسره

اخریه؟

اونو شوهرم اسمشو گذاشته موگولی

قیمتشم ناقابله 120تومن ارسال رایگان❤

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
اخریه؟ اونو شوهرم اسمشو گذاشته موگولی قیمتشم ناقابله 120تومن ارسال رایگان❤

۱۲۰🤯🤯🤯🤯🤯 

خیلی گرونه

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دیگه بریم بخوابیم🖐😂😴😴😴

برو بخواب ولی جام خالی😂😂😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2731
چرا جات خالی؟😂

باهم بخوابیم دیگه😂😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2740
😉

ای کلک😂😂😂

اهان از اون لحاظ🖐😂😬 قوبونت برم😂🖐 شب همه گی با هر طعمی که دوست دارین بخیر😂🖐

😂😂😂بیزحمت باطعم موز شبت موز باران بابای😘😘

۱۲۰🤯🤯🤯🤯🤯  خیلی گرونه

یه سر به دیجی کالا یا پیج هایی که تو اینستا ازاینا دارن میفروشن بزنید قیمتای اونا غالبا بیشترازمنه

وسایلای اینا واقعا گرون درمیاد وگرنه خودمم دوس دارم ارزون دراد ماهم ارزون بدیم دست مشتری تا مشتریمونم زیاد شه😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706