2737
2734
عنوان

میخوام روانشناسی غیرانتفاعی بخونم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3431 بازدید | 65 پست
اتفاقا برای اپلای کردن اصلا بدرد نمیخوره چون ما چند تا فامیل پیام نوری داشتیم هیچکدوم نتونستن ولی یک ...

منظورم داخل کشور بود خانمی

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها برای داخل کشورم باید تا آخر بخونی مامانم پیام نور خونده😬😁

ولی خیلی دانشگاه بد قولی حق تدریس منو هنو از پارسال ندادن

منم برای دختر خالم تو همین فکرم نمیدونی تا چه رتبه ای میگیره؟

راستشو بخواین نمیدونم روانشناسی تا رتبه چند آزاد میگیره ولی همه میگن من با رتبه ۲۷هزار منطقه۳ آزاد میارم

2728
ولی خیلی دانشگاه بد قولی حق تدریس منو هنو از پارسال ندادن

ببین کلا به جز پزشکی هر رشته و هر دانشگاهی میری باید آااااااخرش بری وگرنه بدرد نمیخوره چرا پنهون کنم لیسانس ازادم به درد نمیخوره مگر با پارتی

2738

شما با هفده هزارم میتونی پرستاری آزادم بخونی،ولی بین مامایی و روانشناسی مامایی بهتره به نظرم

جمله ای که در روز رستاخیز باعث تخفیف در مجازات میشود:ما از همان ابتدا نیز علاقه ی به دنیا آمدن نداشتیم...
ببین کلا به جز پزشکی هر رشته و هر دانشگاهی میری باید آااااااخرش بری وگرنه بدرد نمیخوره چرا پنهون کنم ...

من دوباره کنکور دادم تجربی و مسیرمو عوض کردم احتمالا پزشکی رو انتخاب کنم تهران شاید بقیه الله پذیرش بشم ولی بهشتی و تهران نه شاید هم برم شهرهای دیگه

بابام میگه مامایی نرو😭😭😭😭😭ینی نمیذاره انتخاب کنم مامایی

پرستاری هم نمیذاره برم.ب پرستاری خودمم علاقه ندارم.خیلی گیجم.واقعا حالم بده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2706