2733
2734
عنوان

میخوام روانشناسی غیرانتفاعی بخونم.

3427 بازدید | 65 پست

راستش پشت کنکوری بودم خیلی هم خوندم ولی اتفاقایی که روز کنکور افتاددباعث شد رتبم بشه ۱۷هزار.حالا یا باید برم مامایی ازاد بخونم یا روانشناسی آزاد یا غیرانتفاعی.کمکم میکنین تو انتخابم؟چیکارکنم؟بازار کار داره روانشناسی؟؟😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم برای دختر خالم تو همین فکرم نمیدونی تا چه رتبه ای میگیره؟ 

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
خیلی رشته خوبیه بتونید رو پرسونال برندینگتون کار کنید از همه رشته ها بهتره مشاور کسب و کار سای ...

ببخشید نظرتون در مورد دانشگاهای پیام نور چیه

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2738

کسی که روانشناس میشه باید کلییییییی کارگاه آموزشی و کتاب های روانشناسی بخونه تا بتونه توی رشته ش موفق بشه و دلشم بزرگ باشه تا وقتی مراجع میاد کنارش افسرده نشه چون در رشته روانشناسی فرسودگی زیاد دو ماه کار کنی ۴ ماه باید استراحت کنی.

شهریه دانشگاه غیر انتفاعی هم خیلی بالاس.

بنظرم مامایی بهتره.

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
آزاد مدرکش معتبر تر از پیام نوره

برعکس گفتی من پیام نور تدریس می کنم آزاد همینطور پیام نور مدرکش معتبرتر

الهی پروانه های شکسته بالِ روحم را در روشنای نور خود جرأت پرواز بده.🦋
برعکس گفتی من پیام نور تدریس می کنم آزاد همینطور پیام نور مدرکش معتبرتر

اتفاقا برای اپلای کردن اصلا بدرد نمیخوره چون ما چند تا فامیل پیام نوری داشتیم هیچکدوم نتونستن ولی یکی از فامیلای مادرم با آزاد پذیرش المان گرفت

اتفاقا برای اپلای کردن اصلا بدرد نمیخوره چون ما چند تا فامیل پیام نوری داشتیم هیچکدوم نتونستن ولی یک ...

منم همینو گفتم دیگه

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿

ممنون از نظراتتون

راستشو بخواین از نظر مالی مشکلی ندارم برم غیرانتفاعی.دوس دارم با مدرکی که میگیرم مهدکودک بزنم ولی خیلی میترسم.آخه همش مامانم میگه نمیتونی و اینا

بابامم میگه نرو مامایی

ودرکل الان مامانم قهرکرده باهام میگه پشت بمون🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ولی من نمیخوام پشت بمونم😭😭😭

از شکست میترسم.چقدر احتمال داره نتونم مهدکودک تاسیس کنم؟

روانشناسی فوق العادست 

ولی گلم همیشه قبل از انتخاب رشته شرایط استخدام رو توی کشور خودمون بسنج 

اینجا دولتی روان شناسی هم کمتر استخدام میشه چه برسه به پیام نور(البته کارشناسی) 

مامایی آزاد بازار کار بهتری داره یا آزاد پرستاری 

باز هم علاقه ی خودت مهمه 

ولی این انتخاب رشته کل زندگیتو عوض میکنه خیلی دقت کن 4 سال دیگه نگی کاش فلان رشته رو میخوندم 

خوب مشورت بگیر 

تو کشور خودمون تحقیق کن ببین چند درصد روان شناس ها استخدام شدن!

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2706