2733
2739
من روشنا  رو انتخاب کردم آخرش ا  داره یعنی خوب نیست

اوا 

رها 

اینجور چیزا جدیدا خیلی مد شدن معنی خاصیم ندارن

من رو معنی اسم حساسم

عزیزم نظرخودت مهم گل دخترخودته😍نامدار باشه الهی

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا اول رها رو انتخاب کردم.منتها شنیدم مشترکه منصرف شدم

اره کلا به معنی اسم دقت کن

به فراوانیش اسمی نذار ک همه گذاشتن خز شده من شخصا محیا خیلی دوس دارم یعنی زندگی بخش

مهرسا یعنی هدیه خدا

سارا بین المللی هست

کلا اسمای با معنی مثبت دوس دارم که کمم باشن فراوانیش

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2728
وای که چقدر سخته انتخاب اسم 

خیلییییی

بهار اسم دختر منه و واقعا هروقت صداش میکنم حالم خوب میشه بهار بهترین اسمه

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
2738