2737
2739
عنوان

بنظرتون این دلیلم منطقیه برای قهر با شوهرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی از کی بخواد پس؟

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
2728
این دیگ شوهرمه دوس پسرت نیستااا  بهش نپر سر این چیزا دست ب نزن دست ب کی بزن  بره ب دخترا ...

بیوه ها؟؟؟!!!!!  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

شوهر من از این شوخیا زیاد میکنه تو جو دونفرمون راحتیم اینطور

ولی اگه تو با این حرکات مشکل داری کافیه اروم بهش بگی این حرکاتو دوس ندارم و ازش بخوای دیگه انجام نده

بنظرم منطقی نیست ۵ روز قهر

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
2740
بیوه ها؟؟؟!!!!!    

بله گلم البته ما بیوه خیلی سنگین خانومای محترم سو تفاهم نشه خواهشا دیگ خودشون میدونن کیا رو میگم ک میوفتن پشت سر پسرای مجرد مردم 

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸
اراه راست میگی پس میرم الان اشتی کنم

اره سری بپر جلوش بگو بیا دست بزن اصلا برا خودت😅😅😅

دقیقا همین رفتارایی کوچیک باعث خنده تو خونه میشه با این همه مشکلات بدبختی جامع یه کم فضایی خونه رو ب ا س ن ی تر کنیم 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

خیلی لوسیید، هم شما و هم شوهرت که به خاطر همچین چیز مسخره ای قهر کردید! غذا دلخواهش را فردا بپز و زیاد کشش ندید. مردا عشقشونو اینجوری ابراز میکنن و از دیدن بدن زن لذت میبرن و اینو اینجوری بروز میدن.، منم یه موقع میره تو اعصابم میگم بابا بچمون بزرگ شده میگه نه بابا حواسم هست😏 

2706