2737
2739

همیشع تو خونه ک راه میرم میاد به ب..ا ..سنم دست میزنه یا مثلا از این کارا اخرش چن روز پیش سره این موضوع یه داد بلند سرش زدم گفتم تو با این کارت شخصیته منو زیر سوال میبری همیشه منو به خاطر چیزا میخوای همیشه نگاهت نسبت ب من این چیزاست یبار نشده دست نوازش روسرم بکشی ..شوهرم ناراحت شد و الان پنج روزه قهریم ..نمیدونم حس میکنم منو به خاطر این چیزا میخواد ..حس میکنم شوهره من اینجوریه  فقط ..

شوهر من شوخی دستی زیاد میکنه خصوصا موقع ظرف شستن😂

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب همه شوهرا از این شوخیا دارن🙄🙄🙄

البته به وقتش راست میگی یه حرکت رومانتیک تریم بکنه خوبه

2738
شوهر من شوخی دستی زیاد میکنه خصوصا موقع ظرف شستن😂

وااای عین شوهر من .

خخخخخخ

چن روز پیش ی شوخی کرد هنوزم یادم میوفته موهای تنم سیخ میشه 

خیلی بی حیاس

خدا جونم میدونم حواست بهم هست عاشقتم مهربون   

این دیگ شوهرمه دوس پسرت نیستااا 

بهش نپر سر این چیزا دست ب نزن دست ب کی بزن 

بره ب دخترای خیابونی و بیوه ها بزن 

بزار قشششنگ دست بزن 😂

🤰-Medical 🌸Midwifery🌸pregnancy🤱جمله تاکیدی مثبت ک واسم اتفاق میوفته :زندگیم پر از عشق و ارامش و خیرو برکته خدایا شکرت 🧿🌸

😐😐😐

از کاه کو میسازی دختر

منم شوهرم دست میزنه اگه رد بشه دست نزنه حس میکنم ناراحته ازم😅😅😅😅

مردا ذاتشونه بیشترشون با تو شوخی نکنه بره بس کی دست بزنه خو

از نظر من موردی نیست خیلی حساسی 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2706