2737
2739
عنوان

عشق ممنوعه

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 50 پست
ولی اگه خیی با خانواده عشقتون دعوا میکنید یا خوب نیستین اصلا بهش فکر هم نکنید که  هر روزتون میش ...

میدونم ولی انگار ون بیخیال نمیشه حرف تو کاش نمیره حتی بعد از این همه تلاش خونوادش و اطرافیان واسه خراب کردن من تو چشمش

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃
عزیزم حرف شما درست ولی واسه ما هم دست کمی نداره از عشق ممنوعه چون ماجرا های خیلیییی دیگه ای هم هست ح ...

اول بگو ببینم 17سالته؟؟؟😥

عاشق شدن تو 16سالگی بزرگترین اشتباه زندگی من بود امیدوارم که خیلی غرقش نشی

چون سخت فراموش میشه

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من خیلی عجیب بود خیلیاشون تو زندان بودن  برا اونا عادی بود

چه عجییییب 😶😶

یکی نیست اینا رو جمع کنه تو این مملکت🤨🤨🤨🤨🤨🤨😒😒😒😒😒😒

میدونم ولی انگار ون بیخیال نمیشه حرف تو کاش نمیره حتی بعد از این همه تلاش خونوادش و اطرافیان واسه خر ...

خب قشنگ یهروز بهش بگید ازش خوشتون نمیاد حتی اگه دوروغ باشه چون ارامش خیلی مهم تر از عشقه شما اگه ارامش نداشته باشید عشقتون نفرت میشه اون اقا هم بعده یه مدت که تلاش کنه اگه اومیدی نداشته باشه بیخیال میشه

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
2728
اول بگو ببینم 17سالته؟؟؟😥 عاشق شدن تو 16سالگی بزرگترین اشتباه زندگی من بود امیدوارم که خیلی غرقش ن ...

تاپیک آخرتو خوندم عزیزدلم😔😔😔😔

ماجرات تقریبا مثل منه با این تفاوت که واسه من اجباری بود البته دیگه جدا شدم

[QUOTE=156491661]چه عجییییب 😶😶 یکی نیست اینا رو جمع کنه تو این مملکت🤨🤨🤨🤨🤨🤨😒😒😒😒😒😒[

نه متاسفانه خیلی بده که تو این دوره زمونه هنوزم خانواده ها اینجور رفتار هایی میکنن

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
خب قشنگ یهروز بهش بگید ازش خوشتون نمیاد حتی اگه دوروغ باشه چون ارامش خیلی مهم تر از عشقه شما اگه ارا ...

دلم نمیاد آخه آخرین باری که درخواست دوستیشو رد کردم دیگه هیچوقت جلوم اعتماد بنفس نداشت مشخص بود چاق بود رفت خودشو لاغر کرد همه کار کرد که به چشمم بیاد نمیخوام دوباره خورد بشه😓😓😓

[QUOTE=156491661]چه عجییییب 😶😶 یکی نیست اینا رو جمع کنه تو این مملکت🤨🤨🤨🤨🤨🤨😒😒😒😒😒😒[ &nb ...

آره واقعا جای تاسف داره👌👌👌👌

2738
دلم نمیاد آخه آخرین باری که درخواست دوستیشو رد کردم دیگه هیچوقت جلوم اعتماد بنفس نداشت مشخص بود چاق ...

خوب اینطور که تو میگی خیلی عاشقه و امکانداره خودکوشی که  اگه توهم عاشقی باهاش باش و بجنگ ولی باید خیلی عاشق باشی ترهم یا دلسوزی  فقط زندگیت رو خراب میکنه باید اونقدر عاشقش باشی که تمام مشکل ها عشقتونو از بین نبره

خوب اینطور که تو میگی خیلی عاشقه و امکانداره خودکوشی که  اگه توهم عاشقی باهاش باش و بجنگ ولی با ...

از خودم مطمئن نیستم چون اگه واقعا عاشق بودم اما و اگر نمیاوردم در ثانی من خودم یه بار شکست خوردم نمیخوام دوباره شکست بخورم ولی میدونم اگه عاشق بودم اینقدر مردد نبودم پس اون لیاقتش یه عشق واقعیه نه دو دلی من 

تاپیک آخرتو خوندم عزیزدلم😔😔😔😔 ماجرات تقریبا مثل منه با این تفاوت که واسه من اجباری بود البته دی ...

خب پس اشتباه منو تکرار نکن مخصوصا اگه فامیل نزدیکه که دل کندن خیلییی سخت میشه بعد از وابستگی

اصلا وابسته نشو هیچی اجباری نیست منم با اینکه پسر عموم بود ولی خیلیا مخالف بودن

پافشاری و اصرار تو این چیزا نتیجه های قشنگ نداره عزیزم

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
از خودم مطمئن نیستم چون اگه واقعا عاشق بودم اما و اگر نمیاوردم در ثانی من خودم یه بار شکست خوردم نمی ...

پس  نااومیدش کن تا بیخیال شه ازش دوری کن تا حتی اتفاقی هم نبینتت خودش بیخیال میشه کم کم 

خب پس اشتباه منو تکرار نکن مخصوصا اگه فامیل نزدیکه که دل کندن خیلییی سخت میشه بعد از وابستگی اصلا ...

میدونم عزیزم حق با توعه ولی این آقا بعد از پنج سال هنوز بیخیال نشده منم دلم نرمه نسبت بهش میترسم بره چون میدونم همه کار میکنه🥴🥴🥴

پس  نااومیدش کن تا بیخیال شه ازش دوری کن تا حتی اتفاقی هم نبینتت خودش بیخیال میشه کم کم

تمام سعیمو میکنم امیدوارم واقعا بیخیال بشه والا الان که همه نشستن پرش کردن بد ترین چیزا رو راجه بهم شنیده ولی بازم....

تمام سعیمو میکنم امیدوارم واقعا بیخیال بشه والا الان که همه نشستن پرش کردن بد ترین چیزا رو راجه بهم ...

خدا بهت کمک کنه هرچی به صلاحته اتفاق بیوفته شما تلاشتو بکن عزیزم درست میشه