2737
2739
عنوان

عشق ممنوعه

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 50 پست
میدونم عزیزم حق با توعه ولی این آقا بعد از پنج سال هنوز بیخیال نشده منم دلم نرمه نسبت بهش میترسم بره ...

مال منم همینطوری بود ماهم 5سال باهم بودیم قبلش وهروقت که میگفتم بروفقط چند ماه میتونست سراغی نگیره تحمل نداشت. حداقل کاری که باید بکنی اینه که تا وقتی شرایط ازدواج وباهم بودنه واقعی فراهم نشه دلبسته نشی و اینکه خودتو به آبو آتیش نزنی واسه رسیدن

چون اونوقت بعد از رسیدن نفسی برای درکنار هم بودن نمیمونه اینو من کامل درک کردم معنیش اینه که وقتی خیلی تلاش کنی بعدش خسته و کم حوصله وعصبی میشی ادم کم حوصله سر هرچیزی بحث و دلخوری پیش میاره  و اونوقته که یه رابطه رسمی واقعی ولی شکننده داری

پس هرچیزی به وقت و اندازش خوبه

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
خدا بهت کمک کنه هرچی به صلاحته اتفاق بیوفته شما تلاشتو بکن عزیزم درست میشه

مرسی عزیزم واقعا امیدوارم خدا خودش دست همه رو بگیره و کمکمون کنه❤❤

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم همینطوری بود ماهم 5سال باهم بودیم قبلش وهروقت که میگفتم بروفقط چند ماه میتونست سراغی نگیره ت ...

واقعا عزیزم بعد از این عشقی که ازش حرف میزنی دارید به جدایی فکر میکنید؟!؟؟

واقعا عزیزم بعد از این عشقی که ازش حرف میزنی دارید به جدایی فکر میکنید؟!؟؟

اره چون بعد از ازدواج هیچی ازش باقی نموندبس که بحث و دعوا کردیم  واینکه هر دوی ما خیلی اخلاقای مشابه داریم مثل مغرور بودن بیش از حد که باعث میشه منتظر باشیم اون یکی پا پیش بزاره

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
2728
اره چون بعد از ازدواج هیچی ازش باقی نموندبس که بحث و دعوا کردیم  واینکه هر دوی ما خیلی اخلاقای ...

امیدوارم که همه چیز درست بشه ولی حیفه عزیزم خیلیا حسرت همچین عشقی رو دارن اگه جا داره و میبینی میشه برید پیش مشاوره نه فقط یکیتون هردوتون غرورو بزارید کنار چون تلاش یه طرفه هیچ تاثیری نداره تجربه کردم که میگم...

چجوریه عکس العمل نشون میده طرف واسه کارات  واییی آدلان که دیوونه کنندس یعنی ودیوونشم بعی وقتا ...

آره روم‌خیلی حساسه چادری ک شدم بخاطر ایشون میگه جایی مانتو میذارم خودم باشم و تشخیص بدم جوش چطوره که نگاه بد نباشه