2737
2734
عنوان

عشق ممنوعه

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاشق که شدم یه عاشق واقعی مطمئنم عشقم هوس نیس اونایی که عاشقن میدونن اما میدونین بلا تکلیفم این خیلی ...

آره خیلی بده منم از همین چیزا میترسم حالا شرایط من خیلی متفاوت تر و سخت تره واسه شما ایشالا درست میشه عزیزم غصه نخور❤

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند، بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند🙃
2731
جم تی وی زیاد میبینی، عشق پاکه، باقی دیگه هوس هست

مگه من گفتم پاک نیست چه ربطی داشت😑😑

عین من 

چجوریه عکس العمل نشون میده طرف واسه کارات 

واییی آدلان که دیوونه کنندس یعنی ودیوونشم بعی وقتا انقد غیرتی میشه از ترسش اصن لباس های بد نمی پوشم خیلی ترسناک میشه و خون آشامی میشه نگاهش

بعضی وقتا م دعوام می کنه 

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒
عیب نداره عزیزم فهمیدم😃😃🌷 آره ولی از طرفی میگم شاید دیگه این حس واسم اتفاق نیفته

ینی میرید با تفنگو اینا به هم دیگه حمله میکنین؟

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
معذرت میخوام از اخر خودکشی کرد

نه واسه من فرق داره پسره بیخیال نمیشه من که کاریش ندارم میخوام فراموشش کنم همش سر و کلش پیدا میشه حتی بعد کلی اتفاقاتی بدی که افتاد میدونه چقدر واسش بد تموم میشه ولی بیخیال نمیشه

2740

عزیزم عشق ممنوعه رو واسه این موارد به کار نمیبرن هاا

اونو وقتی میگن که یکی از طرفینش مثلا متاهل باشه و اساس اون عشق درست نباشه

نه وقتی که خانوادها باهم مشکل دارن

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
عزیزم عشق ممنوعه رو واسه این موارد به کار نمیبرن هاا اونو وقتی میگن که یکی از طرفینش مثلا متاهل باش ...

عزیزم حرف شما درست ولی واسه ما هم دست کمی نداره از عشق ممنوعه چون ماجرا های خیلیییی دیگه ای هم هست حالا اگه مایل بودی تو خصوصی بهت بگم نظر بدی یا اینکه موضوع تاپیک قبلیمو واست میفرستم بخون

متوجه نشدم

منظورم اینکه شما گفتی از همه طرف بهتون حمله میشه من یکی رو میشناختم که تمام خواندانشون با تفنگ و اینجور چیزا حمله میکردن به یه خواندان دیگه و  اون خانوم که من میشناختم با  کسی ازدواج کرده بود که همش بهم حمله میکردن و اگه همسره خوانوم تو این حمله ها کمک نمیکرد خانوادش دعوا راهمینداختن و اگه کمک میکرد خانواده خوانوم دعوا راه مینداختن  بااینکه  دوسال پیش بود ولی بهم حمله میکردن هم رو میکشتن خیلی راهت من اولین بار بود که شنیدم تو قرنه 21 خاندان ها بهم حمله میکنن

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
منظورم اینکه شما گفتی از همه طرف بهتون حمله میشه من یکی رو میشناختم که تمام خواندانشون با تفنگ و این ...

اینا دیگه کین🙄🙄🙄😬😬😬😟😟😟😟😟😟😟

ولی اگه خیی با خانواده عشقتون دعوا میکنید یا خوب نیستین اصلا بهش فکر هم نکنید که  هر روزتون میشه جهنم اگه ازدواج کنید

اینا دیگه کین🙄🙄🙄😬😬😬😟😟😟😟😟😟😟

برا من خیلی عجیب بود خیلیاشون تو زندان بودن  برا اونا عادی بود

2706