2733
2734
عنوان

سردوراهی موندم

166 بازدید | 22 پست

سلام خانوما من سردوراهیی گیر کردم لطفا کمک کنین 

تقریبا یک ماه پیش تولد یکی از جاریام بود تولد گرفت و همه رو دعوت کرد همه خانواده تک تک براش بهترین کادوهارو بردیم بعدازده روز تولد من شد من تازه عروسم و تودوران عقد واین اولین تولدم بود و هیچ کس حتی شوهرمم نه تبریک گفت نه کادو داد میگفت یادش رفته حتی فردای اون روز ک بهش گفتم میخواست منو ببره به حراجی کادو بخره ک من باهاش نرفتم و گفتم نمیخوام چون خیلی زورم میومد واسه زنداداش کادو خییییلی گرونی خریده بود 

حالا چن روز دیگ تولد بچه یکی از جاریای دیگس و دعوتم کرده بنظرتون برم ؟واگه نرم چی بگم چه بهونه ای بیارم 

عضو جدید نیس بااین کاربری اومدم شناسایی نشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نرو بگو حوصله ندارم از راه دور تبریک بگو

البته شاید درنظر اونا رفتار قشنگی نباشه و دعوا بشه و کدورت پیش بیاد 

ولی خب به هرحال🤷‍♀️

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
نرو بگو حالم بده عکس سروم تو دست هم از نت دانلود کن بذار استوری

بعد اگه از شوهرش پرسیدن گفت خبر ندارم که دیگه خیلی ضایع میشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2738
خب اخه فرداش همه فهمیدن تولدم بوده دریغ از یه تبریک 

بنظرم نرو فکر نکنم کسی که بهت تبریک نگفته رفتن یا نرفتن تو براش مهم باشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
خب اخه فرداش همه فهمیدن تولدم بوده دریغ از یه تبریک 

خب اول شوهرت و توجیح میکردی اگه شوهرت میکرد ولی اونا نه حق داشتی ولی الان نمیتونی چیزی بگی چون شوهرت که اصل کاریه و باید کاری میکرده نکرده

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
من بگم برو کادو بخر اخه کوفتم بشه کادوی زورکیش

باید یاد بگیره

همین کارو باز تکرار میکنه 

باید میرفتی گرون ترین چیزم میخریدی

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍