2737
2739
عنوان

سردوراهی موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 22 پست
وای نمیدونی چ اخلاقایی داره همش سنگ خانوادشو به سینه میزنه نمیدونی سر کادوی زنداداشش منو کشت ازبس گف ...

چی بگم والا من بودم نمیرفتم میگفتم هر کاری میخوای بکن 

نبخش بذار یاد بگیرن اشتباه نکنن😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نروووو

بگو هم ک دلخور شدم ازتون نیومدم

من بودم میگفتم

خواهر شوهر من تولدش بود زنگ زدم با هزارتا شوق و ذوق تبریک گفتم 

راه دوره 

بعد ده روز بعد تولد من تو تلگرام ی پیام تولدت مبارک گذاشت فقط

منم از اون وقت ب بعد یا روز تولدش بهش تبریک نمیگم 

مثلا چند روز قبل میگم عه راسی پیشاپیش تولدت مبارک

یا ی اس ام اس میدم فقط

دفعه اخری مادرشوهرم گفت ک مگه اس ام اس تولدت مبارک میشه ی زنگ زدن مگه چیه نمیزنن

منم برگشتم گفتم واسه هرکی زنگ بزنی زنگ میزنه 

توقع بیش از حد نباید داشته باشیم از مردم

رااااااحت شدم

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
خب اول شوهرت و توجیح میکردی اگه شوهرت میکرد ولی اونا نه حق داشتی ولی الان نمیتونی چیزی بگی چون شوهرت ...

ربطی نداره که شوهرش گفته یا نگفته جاریش که نمیدونست شوهرش بهش تبریک گفته یا نه اون که دیده جاریش که عقده اومده تولدش کادو هم برده فردا ی تولدش که فهمید باید حداقل ی پیام تبریک میفرستاد

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2731
ربطی نداره که شوهرش گفته یا نگفته جاریش که نمیدونست شوهرش بهش تبریک گفته یا نه اون که دیده جاریش که ...

میدونم ولی نمیشه گله کرد اگه آدمای بیخودی باشن کادو نخریدن شوهرش و چماق میکنن میکوبن تو سرش که خب شوهرتم چیزی نگرفته از ما چه توقعی داری

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
میدونم ولی نمیشه گله کرد اگه آدمای بیخودی باشن کادو نخریدن شوهرش و چماق میکنن میکوبن تو سرش که خب شو ...

چه میدونم کاش همه مشکلات من تبریک گفتن یا نگفتن تولد بود 

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2738