2737
2739

بچها تو تاپیک دیشبم تو ضیح دادم‌ک پدر مادرم بام بدرفتاری میکردن  و این حرفا با شلنگ مثلا بابام‌منو‌ زده مامانم همه چیزو ب بابامفضلی میکرد و هیچی بین ما مادر دختری نمیموند و منو جلو شوهرم تو نانامزدی دروعگو و عیر قابل اعتماد نشون داد ......

اگ حال دارین بخونید

حالا بیخیال دیشب دلم انقد گرفته بوددددد بعد تایپک زدنمم اروم‌نشدم‌نشستم های های گریه کردم بد شیش صبح شوهرم بیدار شد گفت چی شده؟دست خودم‌نبود تو بغلش مث اسب گریه کردم‌ک ی سری چیزارو گفتم‌چیزایی ک هیچ وقت دوست نداشتم‌بدونه هیچ وقت نمیخاستم‌کسی‌بفهمه بابام‌منو با شلنگ زده یا پرده گوش مامانم پاره شده جون‌میخاست‌بابام‌منو بزنه  مامانم چون خودش مقصر بود اومد جلوم خورد ب سرش و پرده گوشش پاره شد.  و کلی چیزه دیگه تو خال خودم نبودم انقدر ناراحت بودم خواهر برادرم ندارمک براش دردو دل کنم یهویی خودمو خالی کردم شوهرم‌ مرد بدی نیست تا حالا پیش نیومده سو استفاده کنه از چیزای ک میگم حتی یبار تو نامزدی من خونه ی دوشتم ک شوهرم اجازه نمیداد برم‌چون داداش داره رفتم با مامانم ی بحث کوچیک کردم گفت این زنت دروغ گفته قابل اعتماد نیست و اینا‌. اونروز الکی بت گفته نرفته و رفته....در صورتیک بش گفته بودم نگووووووو

شوهرم اصلا بروم‌نیوورد. درکل آدم بد ذاتی نیس ک بترسم ازش اما خیلی ناراحتم اینارو فهمیدعه ی درد ب دردام اضافه کردم کاش تو دلم‌نگه میداشتم توروخدا دل داریم بدید 😘

عیب نداره حالا که گفتی کاری نمیشه کرد شوهرتم که میگی مرد خوبیه نگران چی هستی پس

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خوبی و خوشی همه راز نگه میدارن و خوبن و نمیزنن تو سرت دیگه درد و دل نکن حتی به مادر و خواهر خودت رازاتو واسه خودت نگه دار هیچ آدمی محرم دل آدم نیست

یادگرفتم روی پای خودم وایسم چون موقع سختیا  دیگه کسی دورم نیست
2728
وااای باور نمیکنم مادرت همچین ادمی باشه

بخدا راست میگمممم اون‌موقه پیش دانشگاهی بودم رفته بودم‌برا دوستم تعریف کردم کل اون روزو سره کلاس اشک میریختم  از دسته کاراش اما شوهرم‌هیچی نگفت

2738

شوهر من از حرف نگفته هم سو استفاده میکنه

نگران نباش،چیزی نمیشه گفتی دیگه،ولی میتونی بعد یکم از خوبیاشون بگی که جبران شه،ولی خدایی مامانت عجب کاری کرده چرا مادرا همچین میکنن

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
 تنها کسی ک واست میمونه شوهرته هرچقدرم ک بد باشه اونه ک پایه تمام دردلات میشینه کمکت میکنه.اگه ...

ن تو دعوا تیکه نمیپرونه نمیخواستم بدونه من‌انقد حقیر و بد بخت بودم

نه بابا نگران چی هستی 

منم همیشه با شوهرم درد و دل میکنم و حرفامو میگم

دیدم همه تو امضاهاشون صلوات گذاشتن ، منم میفرستم ؛ حالا واسه سلامتی پسر کوچولوم صلوات ، نویدرضای دوست داشتنی مامان ،زن قوی ای هستم و از پس هر مشکلی برمیام ، یه بار یه عزیزی بهم گفت دنیا به تو میبازه ولی تو به دنیا نمیبازی

عزیزم هر وقت دلت میگیره یا رو برگه بنویس یا ی جلسه مشاوره برو برای مشاوره حرف بزن من سر جریان افسردگی بعد از زایمانم مشاوره می رفتم البته برای آموزش  تکنیک هایکنترل استرس و وسواس فکری ولی جلسه اول اون سکوت کامل و من حرف میزدم کامل از نگرانی هام از حرفهایی که به هیچ کس نمیتونستم بگم و..  اون شب به قدری حالم خوب شد که واقعا احساس بهتری داشتم مشاور کسی که بدون قضاوت فقط بهت گوش میده در آرامش کامل 

2706