2737
2739

ببین سعی کن از این به بعد همه چیو به شوهرت نگی البته الانم چیزی نشده  تو عزیزشی و اونم عزیز توئه پس یه درددل کردن دیگه  حق هردوتونه ولی درکل همههه چیو نگو آدما تو دعوا و‌ بحثایی که پیش میاد گاهی از خود بی خود میشنو دل آدمو با حرفاشون می سوزونن این فقط یه نصیحت که نه یه پیشنهاد خواهرانه بود گلم الانم چیزی نشده حرفایی بوده که تو دلت باد کرده بوده فدا سرت جونت سلامت خوشبخت بشی. مهم اینه که الان حال دلت خوبه خدا می دونه درددل چقد حال آدمو اوکی می کنه هییچ نگرانم نباش

هفت شهر عشق را عطار گشت \ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
تو خوبی و خوشی همه راز نگه میدارن و خوبن و نمیزنن تو سرت دیگه درد و دل نکن حتی به مادر و خواهر خودت ...

اخه شوهرمو میشناسم بعد پنج سال دیگه هیچ وقت‌چیز ی و تو سرم نزده ماشالله چشمش نکنم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بصی مردا خیلی عوصی هستن من یبار جلو یکی از اقوام شوهرم از دهنم‌در اومد ک بابابام زیاد رابطه خوبی ندا ...

اره شوهرمن خیلی بدتره  انشالله شوهرم بمیره ازش متنفرم😭😭

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 
2728
اشکال نداره منم همیشه با شوهرم درد و دل میکنم هیچوقت ب روم نمیاره

مثلا خاله هام یا  خیلیای دیگه میگن ادم رازاشو نباید ب شوهرش بگه خوب شاید شوهرای اونا طوری رفتار کردن‌ک اونا اونطوری فک میکنن

آخه الن دارم‌خودمو میخورم شوهرم‌اصلا نمیدونستتتتتت اصلا

ببین من هر وقت چیزی رو دلم میمونه میام تو نی نی سایت میگم

واقعا خالی میشم

شوهرت اومد

بهش بگو دیشب از چیزی ناراحت بودم

خیلی پیاز داغش زیاد کردم

مثلا خاله هام یا  خیلیای دیگه میگن ادم رازاشو نباید ب شوهرش بگه خوب شاید شوهرای اونا طوری رفتار ...

اره خیلیا بمنم میگن

ولی شوهر من مرد خوبیه

من همیشه براش درد دل میکنم هیچی نمیگه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2740
بصی مردا خیلی عوصی هستن من یبار جلو یکی از اقوام شوهرم از دهنم‌در اومد ک بابابام زیاد رابطه خوبی ندا ...

چ خوب جوابشو دادی

افرین

اگر من بودم اونجا گریه ام میگرفت و نمیدونستم چی باید بگم

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
چ خوب جوابشو دادی افرین اگر من بودم اونجا گریه ام میگرفت و نمیدونستم چی باید بگم

ن من تو روش گفتم پشت سرشم نگفتم خودش فهمید کارش زشت بود باهم مسافرت بودیم شبم باش وهرم زود خابیدیم هرچی گفتن بیاین پانتومیم گفتم خابم

ن من تو روش گفتم پشت سرشم نگفتم خودش فهمید کارش زشت بود باهم مسافرت بودیم شبم باش وهرم زود خابیدیم ه ...

افرین خوب کاری کردی من بجات خالی شدم😂