2737
2734
چیکارکنم واقعا برا ارامش چیکار کنم بخدا شاید باورت نشه اما دارم با اشک مینویسم 

عزیزم درکت میکنم به نظرم حساس شدی اما تا به حال نماز شب خوندی اینی که میپرسم اصلا بی ربط نیستا

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکارکنم واقعا برا ارامش چیکار کنم بخدا شاید باورت نشه اما دارم با اشک مینویسم 

بسپار بخدا نفرت دله خودتو سیاه میکنه منم کسی هست که بشدت ازش متنفرم ولی سعی میکنم بهش و بظلمی که بهم کرده فک نکنم فقدو فقد سپردم بخدا که جوابشو بده تمام

عزیزم درکت میکنم به نظرم حساس شدی اما تا به حال نماز شب خوندی اینی که میپرسم اصلا بی ربط نیستا

از بس ظلم دیدم دیگ حتی ب قرانم نگاه نمیکنم قبلا مدام میخوندم 

2728
از بس ظلم دیدم دیگ حتی ب قرانم نگاه نمیکنم قبلا مدام میخوندم 

عزیزم ارامش میخوای توی نماز شبه اینو بهت قول میدم چون خودم ارامششو چشیدم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
بسپار بخدا نفرت دله خودتو سیاه میکنه منم کسی هست که بشدت ازش متنفرم ولی سعی می کنم بهش و بظلمی که به ...

خواهرم و شوهرش خیلی اذیتم میکنن خیییلی انقدر ک بچش هم یاد گرفته چطور قلبم بشکنه ...بخدا از بچگی باهام بد بود نمیدونم من چ کردم ک هیچوقت دلش خوشبختی منو نخاست 

خواهرم و شوهرش خیلی اذیتم میکنن خیییلی انقدر ک بچش هم یاد گرفته چطور قلبم بشکنه ...بخدا از بچگی باها ...

عزیییزم😔درسته... سخته زخمی که از خودی میخوری مشکلشون کجاس؟ نکنه بهت حسادت میکنن 

2740
نماز شب نمیدونم چ نیتی بکنم نمیدونم چی باید بخونم 

عزیزم برو تا تاپیکام هست من با نماز شب از این رو به این رو شدم اخلاقم بهتر شده آرامشم دو برابرشده صبور تر شدم تو تاپیکام هست خانوما اقایون نماز شب

عزیییزم😔درسته... سخته زخمی که از خودی میخوری مشکلشون کجاس؟ نکنه بهت حسادت میکنن 

نمیدونم بخدا نمیدونم ...اما خدا بالا سرم شاهده بمیرم اگ لحظه ای دروغ بگم یبار تو زندگیم کسیو مسخره نکردم ب زندگی کسی نخندیم یبار بجه یکیو مسخره نکردم اما همه تو زندگی بد من این کارو کردن چرا خدا با من این کارو کرد اونا بی خبر بودن از دلم خدا ک خبر داشت ...مثلا من رفتم خونه خواهرم سرم درد میکرد نمیدونستم که این مسکن نیس رفتم قرصی خوزدم دیدم همون خواهرم ک باهم بده پرید بهم گفت چرا قرص تقویتی ابجیم خوزدی گفتمش من درست قرص ندیدم بهم گفتن اینو بخور ...مگ من خواهرش نبودم مگ اون تنها خواهرش بود

مرسی ابجی 

خواهش عزیز دل اما فراموشنکنیا خیلی بدرت میخوره

چشم

چشششت بی بلا عزیز دل😊

اگه ازم بپرسن بزرگترین ضربهای زندگیت از کی خوردی میگم خانوادم 😔

منم

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰