2733
2734
نمیدونم بخدا نمیدونم ...اما خدا بالا سرم شاهده بمیرم اگ لحظه ای دروغ بگم یبار تو زندگیم کسیو مسخره ن ...

عزیزه دلم.. یجورایی میفهممت حس تنهایی و حتی پس زده شدن تواین شرایط خیلی آدمو اذیت میکنه اگه ازدواج نکردی برات آرزوی ی ازدواج موفقو دارم جوری که ازینجور آدما بکنیو بری کارت هیجوره بهشون نیوفته... سعی کن قوی باشی سخته ولی بجنگ براش ضعفتو نشون نده شاید به موقعیتی که داری حسادت میکنن آدم باید خیلی کوته نظر باشه که با خواهره خودشم این رفتارو داشته باشه

عزیزه دلم.. یجورایی میفهممت حس تنهایی و حتی پس زده شدن تواین شرایط خیلی آدمو اذیت میکنه اگه ازدواج ن ...

اره تو عقدم .ولی بخاطر اینک فقط شوهرم قدش یکم کوتاه مدام بهش نیش خند میزنه حتی شوهرش هنوز ندیده شوهر منو پشت سرش حرف زده بود باورت میشه حتی عقدم نیومد شهرستان بود حتی بهم تبریکم نگفت نگفت خواهر عقدت مبازک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزه دلم.. یجورایی میفهممت حس تنهایی و حتی پس زده شدن تواین شرایط خیلی آدمو اذیت میکنه اگه ازدواج ن ...

فقط هم این با من این کارو میکنه از بس این کارا رو کرده دیگ کارای بدش هم بقیه یاد گرفتن هروقت میاد انگار زندگیم از این رو ب اون رو میشه ازبس موج منفی میده

اره تو عقدم .ولی بخاطر اینک فقط شوهرم قدش یکم کوتاه مدام بهش نیش خند میزنه حتی شوهرش هنوز ندیده شوهر ...

عزیزم همسرت انتخابه توعه نکنه دلسرد بشی باحرفاشون.. 

اینطور که تعریفاتو شنیدم ی شخصیت فوق العاده منفور تو ذهنم ساخته شد از خواهرت البته معذرت میخام ازت.. 

نمیدونم چیبگم برای توجیح رفتارای اون فقد میتونم ازت بخام ناامید نشی از زندگی و اینطوری ناراحت نباشی حتی شده این آدمو در آینده از زندگیت خط بزن. مطمعنن وقتی خونه خودت بری کمتر باهاش ارتباط داری و کمتر اذیت میشی این مدت عقدم تحمل کن میگذره عزیزم

2731
عزیزم همسرت انتخابه توعه نکنه دلسرد بشی باحرفاشون..  اینطور که تعریفاتو شنیدم ی شخصیت فوق العا ...

من به جرعت میتونم بگم همسرم پاک ترین ادم دنیاس ی ادم بی گناه یکی ک قلبش پر از محبته منم بخاطر همین خاستم کنارش باشم اوناهم همه اینارو میدونن ک چقدر توبه اما نمیفهمم بخدا دلیل این همه تنفر نمیفهم

من به جرعت میتونم بگم همسرم پاک ترین ادم دنیاس ی ادم بی گناه یکی ک قلبش پر از محبته منم بخاطر همین خ ...

عزیزم خیلی خوبه خداروشکر، قدره زندگیتو بدون وسعی کن بخاطره اونا حال دلتو خراب نکنی