2726

بچها من دلم خیلی صادق و مهربونه ولی ب همون اندازه هم شکسته ...من خیلی باید طول بکشه تا کسیوواقعا ازش نفرت پیدا کنم اما وقتی هم کردم دیگ هیچ بخششی تو زندگیم ندارم بهش ..حتی اگ مادرم باشه ....و برا همیشه کنارش میزارم شما هم اینطوری؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من مادرم رو نتونستم ببخشم.. تو اوج روزهایی که تشنه محبتش بودم پدرم رو علیه من پر میکرد... سر نامزدی که بهم زدم و کاملا حقم بود

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

مردی که بهم گفت دوسم داره با وجود اینکه متاهل بود و منو بازی داد و‌منو نابود کرد 

بخشیدمش از ته قلبم اصلانم برای خودش و زندگیش بد نمی خام ولی منو نابود کردالبته داستان ۱۰ سال پیشه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

عزیز اینطوری خودت فقط داغون میشی طرفه مقابلیت که متوجه نمیشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
من مادرم رو نتونستم ببخشم.. تو اوج روزهایی که تشنه محبتش بودم پدرم رو علیه من پر میکرد... سر نامزدی ...

اگه ازم بپرسن بزرگترین ضربهای زندگیت از کی خوردی میگم خانوادم 😔

من مادم رو هیچوقت حلال نمیکنم..

تقریبا هم باهاش رفت و آمدی ندارم

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
من اکثرن آدم بخشنده ای هستم هیچ چیزیم تو دلم نمیونه و بیشتر مواقع حتی یادم میره ظلمایی ک در حقم کردن ...

من هیچوقت هیچیو فراموش نمیکنم هیچوقت ..شاید تیری ک ب قلبم بزنن یادم بره ک از کدوم سمت خوردم ولی جاش همیشه میمیونه

خواهر شوهرم رو نمیبخشم هرماجرایی سر من اورده ان شاءالله همون سر دخترش بیاد فقط خدا عمری بده ببینم اونروز رو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706