2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله با دل خوش میری سر زندگیت برات صلوات فرستادم

مرسی قربونت برم❤😍

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
2731

به نظرم بدترین دوران دوران عقده آدمه نمیدونی این طرفی اون طرفی پا در هوایی

از خدا میخام هرچه زودتر بری سر خونه زندگیت مستقل بشی خواهر گلم

خواهر مهربونتونم        

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
عزیز برات ختم صلوات تو گروهم گزاشتم خدا گره از کارت باز کنه

مرررسی عزیز دلم فدات بشم لطف کردی😍😍😘💕ان شاء الله خدا هرچی میخوای بهت بده گلم

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
چقدر جالب گویا سخن از دل ما گویی عین توام و درارزوی رفتن پیش شوهرم خیلی شرایط منم بده نامزدم و هنوز ...

ان شاء الله عزیز دلم منم از ته دل برات دلت میکنم💟

انشاالا ک ب زودی بری خونه خودت منم سه سال عقدم نمی‌تونیم جهیزیه بگیرم برام منم دعا کنید خدا ی پولی ب ...

عزیزم از ته دل دعا میکنم برات خوشبخت بشی💕💕

به نظرم بدترین دوران دوران عقده آدمه نمیدونی این طرفی اون طرفی پا در هوایی از خدا میخام هرچه زودتر ...

مرسی عشق دلم💕اره دقیقا خیلی تو سختیم ولی سختیارو به جون میخرم خدا خودش میدونه که چقدر عاشق شوهرمم خیلی دعا کن برام عزیزم❤

خانومی لطف میکنی به منم؟  از زندگی بریدم دعا کن گره کارم باز بشه و مثل سابق بشم

سلام گلم به روی چشمم الان برات صلوات میزارم خدا کمک کنه ان شالله زودتر حل بشه مشکلاتت

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2706