2733
2734
عنوان

دلم تنگ شده و...

197 بازدید | 17 پست

دلم برا دوست پسرم تنگ شده 

دلم میخواد الان پیشش باشم هزارتا بوسش کنم 

درسته بداخلاقه ولي خیلی دوسش دارم یهویی دلم براش تنگ شد

اون روز رفته بودن بیرون با دوستاش میخواست دمی گووجه درست کنه بعد من به مسخره گفتم اش جن میخوای درست کنی حالا به غذا های من میگ اش شیطون 😂😂😂 ای خدا حتی یادش نمیا من گفتم اش جن ن شیطون 😂😂😂 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 

🥰😂 

یا شایدم یادش میاد و خودش و میزنه ب بامزگی🥰

بزرگ‌ترین اشتباهم این بود به جای سلام به خیلیاتون‌ نگفتم سیک >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
🥰😂  یا شایدم یادش میاد و خودش و میزنه ب بامزگی🥰

نه 😂 یادش نیست 

غذا درست میکنم خوشمزه تا ته میخوری برا حرص من در بیاره میگ وی الان بیمارستانی میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه 😂 یادش نیست  غذا درست میکنم خوشمزه تا ته میخوری برا حرص من در بیاره میگ وی الان بیمارستانی ...

😂😂 

عزیزمم پایدار 🥲🤍

بزرگ‌ترین اشتباهم این بود به جای سلام به خیلیاتون‌ نگفتم سیک >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
ینی نامزد داری دلت برا اکست تنگ میش؟🤡

ن بابا😂😂

چرا داستان درست میکنی

خانواده هامون در جریانن 

گاهی وقتا میگم نامزد گاهی وقت دوست پسرم 

خوش بحالتون😒😒 غذا ام براش درست میکنی؟ مگه شوهرته؟😍😍

ما زن و شوهریم ولی رسمی ن 😂

آره گاهی وقتا بچم گناه داره 😟 البته مامانش انگار فرشته ها اینقدر ک بهش میرسه 

ما زن و شوهریم ولی رسمی ن 😂 آره گاهی وقتا بچم گناه داره 😟 البته مامانش انگار فرشته ها اینقدر ک به ...

صداقتتو میخررررم😍😍😍

این ازدواج چه رنگی میشه؟😄

انقد رنگای ازدواج زیاد شده آمار از دستم در رفته😂😂😂

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
صداقتتو میخررررم😍😍😍 این ازدواج چه رنگی میشه؟😄 انقد رنگای ازدواج زیاد شده آمار از دستم در رف ...

سبز و سفید و ابیه 😂😂

رابطه.... نداریما ولی دیگ فک میکنم همو فقط انگشت نکردیم 😂😂 اینقدر ک صمیمی هستیم 

سبز و سفید و ابیه 😂😂 رابطه.... نداریما ولی دیگ فک میکنم همو فقط انگشت نکردیم 😂😂 اینقدر ک صمیمی ...

ای خدااا😂😂

از دست زبون شما جوونا خود خدا هم مونده به کجا پناه ببره😁 

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
2706