2733
2739
عنوان

ی سوال درباره سیسمونی و لباس

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لباسش تقریبا ۵ تومن

رفتی بازار خرید یا اینترنتی سفارش دادین؟من هنوز هیچی نخریدم از ترس بیماری

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
بله عزیزم من پتو دور پیج زخیمم گرفتم با ی کاپشن پشمی فقط برا لباسش یکم شک داشتم برا شما هم ست بیمارس ...

آره عزیزم ولی من یه دست دیگه هم نخ تمام گرفتم که احساس میکنم اندازش نسبت به اون یکی یکم بزرگ تره 

دیدم همه تو امضاهاشون صلوات گذاشتن ، منم میفرستم ؛ حالا واسه سلامتی پسر کوچولوم صلوات ، نویدرضای دوست داشتنی مامان ،زن قوی ای هستم و از پس هر مشکلی برمیام ، یه بار یه عزیزی بهم گفت دنیا به تو میبازه ولی تو به دنیا نمیبازی
رفتی بازار خرید یا اینترنتی سفارش دادین؟من هنوز هیچی نخریدم از ترس بیماری

من ک از ترس کرونا کلا بیرون نمیرم دوستمم بارداره از ی فروشگاه بزرگ تو آمل حضوری رفت خرید گفت هم جنسش خوبه هم قیمتش و همین که همه چیو داره منم اینترنتی از طریق واتساپ تصویری همه چیشو خریدم بغیر سرویس تخت ک اونم امروز شوهرم رفت سفارش داد

♥خدا♥️
آره عزیزم ولی من یه دست دیگه هم نخ تمام گرفتم که احساس میکنم اندازش نسبت به اون یکی یکم بزرگ تره&nbs ...

شما چند دست صفر خریدی واسه من با ست بیمارستانیم میشه سه دست ولی هی فکر میکنم کمه

♥خدا♥️
2738
اها ینی ست بیمارستانی جنس کلف نداره کلا ی جنسه؟؟

نه ی لباس آستین بلند بگیر... ب نظرم لباس تو سایزهای دیگه هم بگیر... ک نیاز نباشه مدام بری بازار... جریان من نشه ک لباس ک خرید یم بعد تو کرونا شد بچه دو دست لباس بیشتر نداشت مدام میشستم میپوشیدم... پیش بند هم بگیر....ب نظرم علاوه بر کلاه حتما رو سری بگیر نیازت میشه

.....

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
اگر منظورت ست بیمارستانی هست که میپوشی میاریش خونه اونا جنس مخملش هم هست ولی نخ باشه هم عیبی نداره چ ...

اره واسه من نخه ولی خب کاپشن پشمی هم تنش میکنم پتو دور پیچشم ک زخیمه خوبه بمظرت؟؟

♥خدا♥️
عزیزم میشه بگی لباس چیا خریدی از هر کدوم چن دس منم بچم آذر دنیا میاد ولی هنوز هیچی نخریدیم، یعنی نمی ...

منم ۴ دست سایز ۲.ی سایز ۱.ی سایز بین صفرویک.ی سایز ۳ ک نوروز اندازش میشه.ی دست برای لباس بیمارستانی ک کلاه دستگش و سرهمیه و دورپیچ هم داره.باحوله و ۴ تا شلوار خونگی از این ارزونا گرفتم.

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
شما چند دست صفر خریدی واسه من با ست بیمارستانیم میشه سه دست ولی هی فکر میکنم کمه

نه کم نیست من کلا دو تا ست شماره صفر خریدم

دیدم همه تو امضاهاشون صلوات گذاشتن ، منم میفرستم ؛ حالا واسه سلامتی پسر کوچولوم صلوات ، نویدرضای دوست داشتنی مامان ،زن قوی ای هستم و از پس هر مشکلی برمیام ، یه بار یه عزیزی بهم گفت دنیا به تو میبازه ولی تو به دنیا نمیبازی
2706