2733
2734
عنوان

ی سوال درباره سیسمونی و لباس

285 بازدید | 48 پست

خانوما من بچم تو اذر ب دنیا میاد لباساشو خریدم ی دست ست بیمارستانی هم خریدم الان میگم نکنه ست بیمارستانی باید زخیم میبود مناسب اذر شاید نباشه همه ست ها ی جنسن یا زمستون فرق داره

♥خدا♥️

ست ها یه جنس هستن نخ نازک نیست همین که خونه گرم باشه و لباس کافی تنش کنی کافیه واسه بیرون رفتنم که سرهمی مخمل و کلاه و دورپیچه

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه من اول آبان بدنیا میاد یه ست بیمارستانی خریدم یه سرهمی مخمل سفیدم گرفتم ک اونو تنش میکنم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2738

سلام عزیزم 

منم بچم تو آذر به دنیا میاد 

تقریبا تو یه سطحن ولی بعضیاشون نرم ترن و تمام نخ 

شما باز پتو و قنداق فرنگی بچه رو گرم نگه داری 

دیدم همه تو امضاهاشون صلوات گذاشتن ، منم میفرستم ؛ حالا واسه سلامتی پسر کوچولوم صلوات ، نویدرضای دوست داشتنی مامان ،زن قوی ای هستم و از پس هر مشکلی برمیام ، یه بار یه عزیزی بهم گفت دنیا به تو میبازه ولی تو به دنیا نمیبازی
عزیزم میشه بگی لباس چیا خریدی از هر کدوم چن دس منم بچم آذر دنیا میاد ولی هنوز هیچی نخریدیم، یعنی نمی ...

اره عزیزم دو دست صفر ۱ ۲ ۳ از هرکدوم سه دست ی کاپشن و ی سویشرت شلوارم برا بعد عید و بلوز شلوار ستم ک ۱ ۲ ۳ از هرکدوم چند دست شلوار جدا و شورت جدا و سرهمی جدا هم خریدم کلاه دوتا جورابم ک زیاد دیگ 

♥خدا♥️
اره عزیزم دو دست صفر ۱ ۲ ۳ از هرکدوم سه دست ی کاپشن و ی سویشرت شلوارم برا بعد عید و بلوز شلوار ستم ک ...

چند اذری؟من ۴آذر به دنیا میاد

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
سلام عزیزم  منم بچم تو آذر به دنیا میاد  تقریبا تو یه سطحن ولی بعضیاشون نرم ترن و تمام ن ...

بله عزیزم من پتو دور پیج زخیمم گرفتم با ی کاپشن پشمی فقط برا لباسش یکم شک داشتم برا شما هم ست بیمارستانی نخ پنبس؟

♥خدا♥️
سلام عزیزم  منم بچم تو آذر به دنیا میاد  تقریبا تو یه سطحن ولی بعضیاشون نرم ترن و تمام ن ...

چند اذر؟مال من ۴ آذر به دنیا میاد

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2706