2733
2734
عنوان

بارداری و تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان بعد ینی کیست هس که میفهمن؟یا شکل رحم ؟ کیست تخمدان من دارم چن سال یبار با ال  دی دفع میشه ...

نمیدونم عزیزم باید سونو بدی کیست فک کنم با تنبلی فرق میکنه

منم مامان میشم مطمئنم ولی ن سال 9/9/99ایشالاااااسال 1400😍😍😍😍😍
2731
نمیدونم عزیزم باید سونو بدی کیست فک کنم با تنبلی فرق میکنه

ممنونم عزیزم 

انشالا ب حق این اذان من و توام زودی مادر شیم😍

راسی من سیاهدونه رو یکم برمیدارم سریع میجوم و با اب میدم پایین 

زیر دندون ک له کنی زیاد مزشو نمیفهمی بعدم اب ک بخوری زود میره مزش 

عوضش تعریفشو زیاد شنیدم رحمو گرم میکنه 

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738
ن از اول پریودی تا بیست روز بعدش دیگه نخور

چرا گلم؟؟؟خطری داره؟

سیاهدونه خالی رو بخوریم چطور؟؟

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
چرا گلم؟؟؟خطری داره؟ سیاهدونه خالی رو بخوریم چطور؟؟

بله..ب شدت گرمه اگه لقاح صورت بگیره باعث سقط میشه و قاعده اوره بهتره تابیست روز خورده بشه..و نتیجش با عسل خیلـــــــــی بیشتر از با اب خوردنه

هر بار این درو محکم ببند برو
بله..ب شدت گرمه اگه لقاح صورت بگیره باعث سقط میشه و قاعده اوره بهتره تابیست روز خورده بشه..و نتیجش ب ...

اخه من الان اقدام نیستم فقط میخام از الان رحممو گرم کنم تا یکی دوماه دیگ بعد اقدام 

اگ هروز بخورم اشکالی داره؟؟ اخه عسل از فروشگا خریدم مطمن نیستم اصل باشه بخاطر همین با آب میخورم

عسل سیاهدونه

این عسل و ساهدونه ست یا عسل و سیاه دانه من خیلیییی شنیدم خیلی برا تنبلی میشه بگید لطفا ولی خب گرمی هم هست من به شخصه بخورم جوش میزنم 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
اخه من الان اقدام نیستم فقط میخام از الان رحممو گرم کنم تا یکی دوماه دیگ بعد اقدام  اگ هروز بخ ...

خب اگه هر روز بخوری امکان داره چون قاعده اوره پریودت بهم بریزه زودتر بشی..بخورش تا بیستم بعدش قطعش کن بهتر از هر روز خوردنه عزیزم..

هر بار این درو محکم ببند برو
بله..ب شدت گرمه اگه لقاح صورت بگیره باعث سقط میشه و قاعده اوره بهتره تابیست روز خورده بشه..و نتیجش ب ...

پس گرمه ینی جوش میزنم خب من بدبخت که تنبلی تخمدان دارم صورتمم پر جوشه این گرمی رو هم که خیلی خوبه نمیتونم بخورم برم بمیرم یا چی 😑😑

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2706