2733
2739
عنوان

میشه بیاین

232 بازدید | 68 پست

بچه هامن الان سه هفتست باشوهرم قهریم(عقدیم)خیلی مرد متکبری هستش هم خودش هم خانوادش نکردن تواین مدت یه زنگ بزنن امروز ازشدت درد وغصه ای ک داشتم نشستم قلیون کشیدم دل سیر،من ک ازبوی قلیون بدم م اومد رفتم تونخ قلیون.خیلی حالم بدبود اماالان بهترم.بنظرتون کارصحیحی هست قلیون بکشم

نه 

چرا به خاطر یه سری ادمای بی لیاقت خودتو قلیونی میکنی؟

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

قلیون 

غصه 

وا 

زمینشو ازجایی دیگ داشتی دلت میخاسته بکشی بهونه نیاز 

البته چیزبدیم نیس خیلیا میکشن و قبحش ریخته،  

ولی من این کارو مناسب زن نمیدونم

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘
دیگ ب ته خط رسیدم،خستم بخداخستم لاقل ازخودکشی بهتره ک

بیخیال بابا بخاطر یه بی لیاقت چرا خودتو بدبخت کنی؟!بعدم بشین به این زندگی فک کن از اول ببین اگه بدرد نمیخوره و با حرف درست نمیشه یه فکر حسابی دربارش بکن هر چی زودتر که بعدا پشیمون نشی

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
تو دوران عقد ۳ هفته قهرین؟ آخه چراااااا؟!؟! بجای قلیون کشیدن بشین فک کن چجوری زندگیتو درست کنی زن ...

اون چرااینقدر شعورنداره ی شب بباد باخانوادش تامشکلاتمونو حل کنیم

2706