2733
2734
عنوان

بالاخره دست مادرشوهر رو کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 142 پست
اوه اوه 😂 حداقل فحش ها خودتو کات میکردی ولی به بزرگتر فحش نشده،همینجوری ادبش کن حالا‌چرا ف ...

با خودش درگیره ب من گیر میده 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
افرین نمیدونی چ حس خوبی دارم الان 

منم دیگه اخرین بارش شد ب من بی احترامی میکنه 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فازتون چیه؟!

ینی واقعا شما میگین کارش خوب بوده؟ 

خودتون دلتون میخواد یکی از خودتون فیلم بگیره نشون بقیه بده؟ 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
2731
😐😐😐

چطور میتونی کسی و قضاوت کنی وقتی تو جایگاه اون‌شخص نیستی 

😊

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

سعی کن دوری کنی از ش چون اینی که تعریف کردی چیز ساده ای نیست مناسبتا برین سنگین بشین یکم تو کارا کمک کن وبرگردین خونتون شوهرتم اگه خواست بره بزار و بیگه ادامه نده بدشو به رو شوهرت بیاری اگه باز بخوای این کاراتو تکرار کنی دودش تو چشه خودت میره

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
2738

😂😂😂😂

وای اسی چقدر خوب بود

این سری مادر شوهرم اومد خونم یادم باشه حافظه گوشیمو خالی کنم ازش فیلم بگیرم

بعد که رفت نشون شوهرم بدم

آخه میاد خونه انقدر حرفای سنگین میزنه دلمو خون میکنه بعد حسابی حالمو بد کنه دیگه شاد و خندان میره خونه ش به شوهرمم میگه میام خونت زنت تحویلم نمیگیره که میرم

منم هرچی باهاش حرف میزنم که مامانتو میشناسی اینجوریه اونجوریه نمیخواد قبول کنه

آخیش چه راه خوبی😊

خدا خیرت بده😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
با خودش درگیره ب من گیر میده 

چی بگم والا⁦☹️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
ینی واقعا شما میگین کارش خوب بوده؟  خودتون دلتون میخواد یکی از خودتون فیلم بگیره نشون بقیه بده ...

ببین عزیزم وقتی هیچکس حرفت باور نداشته باشه چاره ایی جز این کار نیست 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
2706