2703
2553
عنوان

بالاخره دست مادرشوهر رو کردم

1970 بازدید | 142 پست

همیشه هر چیزی خواسته بگم گفت از حرفای زشت و توهین و بی تربیتی بعد جلو بقیه خودش خوب جلوه میداد  ب هر کسی میگفتم اینارو گفته فلان کارو کرده باور نمیکرد چون خودش مظلوم نشون میداد ی روز ک هیچکس خونه نبود اومد دیدم داره باز دعوا و غر غر و حرفای مفت زدنش شروع میکن گوشیم تو دستم بود زدم رو فیلم جلوش نشستم اونم فک میکرد با گوشی کار میکنم ازش فیلم میگرفتم انقد ک فوش و چرت پرت گفت منم یکم عصبی شدم چندتا حرف بارش کردم خلاصه فیلم ذخیره کردم نشون همه دادم باید گفتم بیا اینو ببینی بعد بگین حق با کیه بعدم نشستم با خیال راحت دعوای اون و بچه هاش تماشا کردم خسته شدم بس ازش حرف شنیدم و باورم نداشتن الان دیگ هیچ حرفی نمیزنه ولی معلومه ک میخاد خفم کنه 😂

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

کارت زشت بود

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎
2714

🤣🤣🤣

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
بیشتر توضیح بده،چی گفت توفیلمه تو چی گفتی واکنش شوهرت

توهین مقصر اون بود دیگ ب من چیزی نگفتن

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
2706