2737
2734
عنوان

بالاخره دست مادرشوهر رو کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 142 پست
اره از کامنت اول مشخصه،برو بخون

آره دیگه هر کی بخونه مشخصه که شما پریدی وسط بحثی که بهت هیچ ارتباطی نداره و هر چی لایق خودته بمن نسبت دادی

امیدوارم خدا شفات بده از تاپیکاتم معلومه حالت زیاد خوب نیست

بحث لیاقته دیگه... 

برات آرزوی شفا دارم😇😇😇😇😇😇

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ک البته خود شما هم الان معلوم شد دست کمی از اون کاربر بیشعور و بی اصالت ندارین😇😇😇😇😇👌🏻👌🏻👌🏻 ...

بیشعور و بی اصالت شمایی ک ب همه توهین میکنی و این کارت شخصیت خانوادگیت نشون میدی عزیزم 

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط ....اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط ....یادت بیار که معلم کلاس اولت گفت؛نقطه سر خط....
آره دیگه هر کی بخونه مشخصه که شما پریدی وسط بحثی که بهت هیچ ارتباطی نداره و هر چی لایق خودته بمن نسب ...

آره ان شاالله که همه تاپیکهارو بخونند و قضاوت کنند،لیاقت من رو هم فکر نمیکنم در حدی باشی که تشخیص بدی،موید باشید😊

2728
بیشعور و بی اصالت شمایی ک ب همه توهین میکنی و این کارت شخصیت خانوادگیت نشون میدی عزیزم 

واقعا آدم هر چی کمتر دهن به دهن امثال شما بذاره شخصیتش بیشتر حفظ میشه 🤔

و هر کی هم کامنتا رو بخونه خوش قضاوت میکنه بیشعور منم یا شخصی مث شما که با افتخار کار زشتشو جار میزنه انتظار تشویقم داره هرکی مخالفت کنه اینجوری میریزه سرش 😉

آره ان شاالله که همه تاپیکهارو بخونند و قضاوت کنند،لیاقت من رو هم فکر نمیکنم در حدی باشی که تشخیص بد ...

لیاقت شما از روی دنبال دعوا بودنت که میای تو تاپیک دیروز و چیزی ک اصلنم بهت مربوط نبوده منو ریپلای میکنی خودبخود مشخص هست عزیزدلم

در واقع چیزی که عیان است چه حاجت ب بیان است 😇

2740