2733
2734
عنوان

رفتار مدیرم باهام😭باردارم هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 68 پست

چرا جوابشو ندادی ..

میگفتی زورت به یه زن رسیده داد میزنی ...برو سر زنت داد بزن ...مردک نفهم

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

بعد که اولیا پیگیر شدن معاون زنگ زد گفت برگرد برنگردی عرض یک ساعت به جات جایگزین میاره گفتم پس بگو بیاره

گفت پس فردا ساعت ۸صبح بیا پروندت رو ببر

تاکییدش رو ساعت ۸ که ساعت شروع کلاس هاست خیلی جالبه برام

بعدم فقط کپی شناسنامه وکارت ملی وگزینش ومدرک تحصیلی دارم

همشون کپی هستن بدرد نمیخورن

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گفتم این ۳هفته تدریسم صدقه سرمن به شما اومدم بیرون تو گروه ار بچه ها واولیا خدافظی کردم اولیا پ ...

عزیزم براشون توضیح بده که چقد اذیتت میکنن بذار بریزن سر این مردک تا آدم بشه

بگو از شماها پول میگیره زورش میاد برا رفاه بچه هاتونم که شده یکمی خرج ما کنه منم دیگه نمیام

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

من مدیر مدرسه هستم

از شاد استفاده نمیکنی؟ 

از نتایج حضور و غیاب شاد اسکرین بگیر بفرست براش 

البته گفتی نت نداشتی🤔🤔موظفند شما رو به نت مدرسه وصل کنن 

ناشناس به بازرسی عملکرد اداره اطلاع بده 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2728
دوهفته پیش باز سر یه موضوع پیش پا افتاده منو به گریه انداخت باهمه معلم هاش همینطور هیچ کدوم از معل ...

اشتباه کردی مگه بچه پیش دبستانی هستی ک ب بابات وشوهرت گفتی.توهم صداتو میبردی بالا ی داد میزدی سرش ک خودشو جمع کنه.بعدم نرو .والا.

فقط موندم بقیه معلم ها چطوری تحمل میکنن؟؟ چون باهمشون همینه سرمسائل بیخود 

به من میگفتن معلما باید تحمل کنی چی میشه مگه این رفتاراش همیشه اینطوریه

خودشم گفت تو مدرسه من داد زدن وزدن رومیز و دادوهوار عادیه

من مدیر مدرسه هستم از شاد استفاده نمیکنی؟  از نتایج حضور و غیاب شاد اسکرین بگیر بفرست براش&nb ...

مامان من اسکایروم استفاده میکنه از اول کلاس تا اخر کلاس دست بچه ها بالا هست هی میگه دستاتونو بیارید پایین انقدر میخندم 😂😂😂البته علامت دسته

2740
بعد که اولیا پیگیر شدن معاون زنگ زد گفت برگرد برنگردی عرض یک ساعت به جات جایگزین میاره گفتم پس بگو ب ...

توام نرو بذار بسوزن😏

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
فقط موندم بقیه معلم ها چطوری تحمل میکنن؟؟ چون باهمشون همینه سرمسائل بیخود  به من میگفتن معلما ...

بگو اینجا دادگاه نیس که سر و صدا و رو میز کوبیدن عادی باشه و بقیه لال باشن تو سخنرانی کنی تازه دادگاهم اینطوری نیس منم مجرم و متهم نیستم

تبريزي؟ منم نيروي آزاد بودم عطايش رو به لقايش بخشيدم.از دست اين مديراي خسيس عقده اي ذله شدم بابا

آرره

2706