2737
2739
عنوان

رفتار مدیرم باهام😭باردارم هستم

1101 بازدید | 68 پست

یه تایپیک زدم انگار هیچ کس منظورمو نفهمید

تا به امروز مدارس حضوری بود بچه ها دوگروه بودن دوبار حضوری تدریس میکردیم بعد برای بچه هایی که نمیان هم جداگانه ویدیو تدریس ضبط میکردیم به محض رسیدن به خونه میفرستادیم

بعد از امروز اخبار گفت شهرما غیرحضوری کلا

منم صبح رفتم مدرسه هیچ کس نبود نشستم کتابارو خوندم تکالیف دیشب که دانلود کرده بودم گوش  دادم حتی معاون هم اومد تو کلاس دید دارم کار میکنم

بعد مدیر گفت لیست غایبارو برام از واتس اپ بفرستید درصورتی که ما اصلا شماره مدیر ک آقاست رو نداریم و دفتر حضور غیاب داریم از اون حضور غیاب میکنیم و مینویسیم امضا میزنیم

من لیست رو نوشتم بردم پایین گفتم ببخشید من داده ندارم از وای فای استفاده میکنم 

مدیر سه بار طوری زد رو میز که من تو جام لرزیدم و همه وسیله ها ریخت زمین منم تازه به سختی دیروز فهمیدم که باردارم

بعدموهاشو میکند میگفت من این موهارو تو آسیاب سفید نکردم که رو تلفن میکوبید

بخدا من فقط همون حرف رو زدمااا هیچی دیگه نگفتم

مدرسمم غی انتفاعیه به ما نت رایگان ندادن

بعد دوروز قیل نماینده معلما به مدیر گفته بود مارو به نت مدرسه وصل کنیید تکلیف بچه هارو همینجا بفرستیم

فکر کنم دعوای اون بود سرمن خالی کرد چون خیلی خیلی خسیس

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

دوهفته پیش باز سر یه موضوع پیش پا افتاده منو به گریه انداخت

باهمه معلم هاش همینطور

هیچ کدوم از معلم هاش سال دوم باهاش تمدید نمیکنن

داد میزدی سرش. میگفتی درست رفتار کنه. مدیر ی مدرسس دیگه مردک جَو گیر

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تبريزي؟ منم نيروي آزاد بودم عطايش رو به لقايش بخشيدم.از دست اين مديراي خسيس عقده اي ذله شدم بابا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

پدرم زنگ زد خیلییییی عصبی شد گفت آخه ۶۰۰ حقوق میده میگه نت بگیر که اینجا تدریس آنلاین کنی ۵ ساعت

خیلی ناراحت شد گفت به چه حقی باهات اونطوری رفتار کرده زده رومیز و داد زده و اینا شوهرمم فهمید و ماشد اومد مدرسه گفت این دومین باریه که همسرمن اینجا داره گریه میکنه چرا رفتارتو کنترل نمیکنی

اونم برگشت گفت چیکار کردم مگه زنتو زدم؟؟؟

2740

بعضی از مدیر و معلما؛؛؛کلا نمی‌دونم چرا اینطورین؟؟؟؟؟؟

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

خودت معلمی؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
دوهفته پیش باز سر یه موضوع پیش پا افتاده منو به گریه انداخت باهمه معلم هاش همینطور هیچ کدوم از معل ...

وا مردک توام بگو دیگه نمیام اگر میتونی تهدیدش کن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
پدرم زنگ زد خیلییییی عصبی شد گفت آخه ۶۰۰ حقوق میده میگه نت بگیر که اینجا تدریس آنلاین کنی ۵ ساعت خی ...

نه تورو خدا بیاد بزنه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

منم گفتم این ۳هفته تدریسم صدقه سرمن به شما اومدم بیرون تو گروه ار بچه ها واولیا خدافظی کردم

اولیا پاشدن رفتن مدرسه زنگ زدن گفتن ما معلم خودمونو میخوایم فقط بهم زنگ میزنن توروخدا نرو

خیلی خیلی ازجون و دل مایه میذاشتم براشون

حداقل اسم مدرسه رو بگو مردم بچه هاشونو نبرن زیر دست این روانیا

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706