2737
2734
من ۱.۵ سال زندگی کردم جتی اولین تولدم که دو هفته قبل عروسیمونم بود کادویی نگرفت. خودم رفتم گرفتم جل ...

☹️😂🤦🏼‍♀️

هی میگم لایک نکن باز لایک میکنی؟❗️لایک نکن 🚷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخند حال من گریه داره!اتو آخه شد کادو!؟؟؟؟؟😐😐😕😕😕😕

اتو که خوبه باز.اولین کادو من برا تولدم بود سه روز بعدازعقدم فک میکنی چی گرفته بود.......یه دست پارچ و لیوان .فروشگاه لوازم منزل داره یادشم نبوده تولدم دیگه دیروقت یادش اومده بود از مغازه آورده بود

2742
واااييي اره كلاه

کلاهم همین شکلی همین رنگی👒

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2738
اتو که خوبه باز.اولین کادو من برا تولدم بود سه روز بعدازعقدم فک میکنی چی گرفته بود.......یه دست پارچ ...

شوخي ميكني؟؟؟😂

☹️😂🤦🏼‍♀️

کارخونه هم داشت خیر سرش😂

منو بگو تولد اولش کت تک و اینا دادم

تولد دومش پاوربانک که لازم داشت و چندتا چیز دیگه.

هردوتاشو سوپرایز شد.

خسیسه لعنتی😂

بقول دومادمون ازونا بودن که دستشویی نمیرفتن که گرسنشون نشه😂

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
😂😂😂😂😂داشتم فکر می کردم کدوم بد سلیقه خرو مدل پلاک کرده 😂😂برامنم اولینش ولنتاین بود یه انگشتر ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

2706