2733
2734
۲۰روز بعد نامزدی تولدم بود😂😂😂😂 ساعت خشمل داد با گل😍😍😍😍خیلی دوسش دارم الان اون ساعت شده دو ت ...

اره منم  روز زن ساعت گرفتم خيلي ساعتمو دوسش دارم

هی میگم لایک نکن باز لایک میکنی؟❗️لایک نکن 🚷

اولین کادو شوهرم مغازه داشت رفته بود برا مغازش جنس آورده بود برا منم یه روسری کوچلو آورده بود زیر پیرهن ش قائم کرده بود  خخ رنگش اصلا بهم نمیومد و خیلی کوچلو بود  ولی هنوز دارمش بعد 18 سال  خودش خیلی ذوق داشت منم از ذوق اون ذوق کردم 🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روز معلم ادكلن گرفته بود برام😍😍

البته قبلشم هر سري ميومد ديدنم برام چيزاي كوچولو ميخريد مثل كتاب 

خودكار

دفتراي طرح خاص

شكلات كه عاشقشم

گرونترين كادوشم سال ٩٦ گردنبند طلا گرفته با زنجير تولدم حدود ١٧ گرم 

منم اولين كادو برا تولدش ساعت خريدم سال ٩٦ حدود ٥٠٠ دادم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اولین کادوم دو تا کتاب بود که واسم خریده بود, عاشقانه های شاهنامه😍 و دیوان حافظ😍 بعدش اومد خواستگ ...

واقعااا؟؟؟ چه قشنگ منم كتاب خيلي دوس دارم هديه بگيرم ☹️

اولین کادو از دوست پسرم که الان شوهرمه قراره دوم بود یه انگشتر نقره اما قبلش تواولین قرار ازپیش من رفت مشهد ازمشهد برام یه دسبند نقره فرستاد ۹سال میگذره ازاین قضییه 

عشقم‌ منم روز ولنتاین یه خرس با نیم ست ضربان‌ با یه کلاه برام خرید من عاشق کلاهم 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        

من ۱.۵ سال زندگی کردم حتی اولین تولدم که دو هفته قبل عروسیمونم بود(چهارماه بعد از عقدمون) کادویی نگرفت برام.دیگه چه برسه به بقیه مناسبتا

خودم رفتم گرفتم جلو خانواده ها دادم بهش داد بهم ضایع نشم😁

حالا نامزدی براش لاکچری تولد سوپرایز گرفته بودما.خاک بر سرم تولد بعدیشم باز سوپرایزش کردم و کادو گرفتم(بعد عروسی) تولد بعدی من تبریکم دیگه نگفت.دوماه بعدشم که جدا شدیم شکر خدا

گاو بود کلا 😁

منم خر که همون موقع ها کات نکردم

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
اولین کادو از دوست پسرم که الان شوهرمه قراره دوم بود یه انگشتر نقره اما قبلش تواولین قرار ازپیش من ر ...

نقره منم خيلي دوس دارم