2733
2739
عنوان

دخترها فریاد میزنند!!!بخاطر وایسادن دربرابر آدم پدوفیلی طردم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 20677 بازدید | 580 پست
مادرت چی، خواهری،چیزی ینی هیچکس؟

خواهر ندارم مامانمم باورم نمیکه صمیمی ترین فرد تو فامیل دختر خودشه ک نمیتونم بش بگم

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
اینو بدون که هیچکی تو این دنیا نمیتونه مراقب آدم باشه جز خود آدم من اینو لمس کردم به هرکس جز خودت تک ...

چه جوری تمرین ذهنی کنم

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر دل بخواهد هزاران راه پیدا میشود اگرنخواهد هزاران بهانه .دلت نمیخواد که تمومش کنی من دیگه باهات ح ...

خیلی خیلی قبول دارم حرفتو 

خودش نمیخواد ک تموم بشه وگرنه یه کاری میکرد

اونی ک جلوحرفات سکوت میکنه لزوما نابلدنیست شعورش از تو بیشتره :)
تو راهرو نمیاد همه جا هم جا حتی تا دوسال پیش جلو همه بغلم میکرد میگفت مهر پدری داره

😶چ‌پدری تا چ حد مگ بت دست درازی میکنه؟

برای سلامتی مامانم یه صلوات میفرستی مرسی😍😍❤❤ 
2731
😑😑دعا کنین یا من بمیرم یا اون اون ده ساله ب قول شما به دختر ترگل ورگل.... ب این راحتی ک ولم نمیکنه ...

میتونم بپرسم تا چ حد پیش رفته؟

واسه این میگم ک دلیل ترست رو بفهمم 

اعصابم خورد شد بخدا

چی میگع توش

تجربه کساییه که مورد آزار قرار گرفتن. میبینی که همه حال بدی که تو داری اونا هم دارن و طبیعیه. میبینی اونا هم قفل کردن. نتونستن جیغ بزنن. الان زندگیشون چطوریه. میبینی که از کجا باید کمک بخوای و چیکار باید بکنی.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
ببخشید خیلی عصبی شدم نمیدونم چند سالته ولی اونقدی هستی ک خوب و بد تشخیص بدی... برا چی میترسی برا چی ...

من نمیتونم جیغ بکشم کلا میترسم ازش خیلی ترسناکه تهدیدم میکنه اگه به کسی بگی ابروم نمیره ولی اگزم بره بدبختت میکنم 

2738
به دامادمون هشدار داده بودم . اونروزم من فقط بچه رو از بغلش گرفتم وچیزی ننگفتم خواهرم بعدا شوهرش پیش ...

عزیز من ب زنش نباید میگفتی

چون مشکلت بجای یکی میشه دوتا

اونا تو یک جبهه هستن

شما بار اضافی برا خودت درست کردی

اگر حساب شده پیش رفته بودی الان هم با مردک قط رابطه بودین و ریختش رو نمیدیدین هم خواهر و مادرت رو از دست نداده بودین

ادم نباید برا خودش دشمن درست کنه که

مگه ادم.چند تا مادر و خواهر داره

فقط کافی بود ی بهانه بیارین مثلا بگین ما شوهرامون دوس ندارن محرم نامحرم قاطی باشه

من بعد بدون شوهرامون هم رو ببینیم

و فقط خواهرا و بچه ها دور هم جمع میشدین

برو بهزیستی قسمت مداخله در بحران اجتماعی روانشناس داره، باهاش صحبت کن، رایگان هم هست اونا هرکی رو ...

اره امروز چن نفر پیشنهاد دادن حتما میخوام استفاده کنم

😑😑دعا کنین یا من بمیرم یا اون اون ده ساله ب قول شما به دختر ترگل ورگل.... ب این راحتی ک ولم نمیکنه ...

تو امضات گفتی چند نفر از این کاربری استفاده میکنن،پس با دونستن اونا مشکلی نداری،اونا کین؟ نمیتونن کمکی کنن؟

اره امروز چن نفر پیشنهاد دادن حتما میخوام استفاده کنم

امروز زنگ بزن حتمااااات برو

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
چرا به مادرت نمیگی عزیزم؟ببین شما هیچ گناهی نداری پاک و معصومی ولی اگر نگی ،سی سالت که شد بیشتر از ه ...

اگه ب عمم بگم میتونه کاری کنه برام؟

تو امضات گفتی چند نفر از این کاربری استفاده میکنن،پس با دونستن اونا مشکلی نداری،اونا کین؟ نمیت ...

دوستامن 

2706