2733
2739
عنوان

دخترها فریاد میزنند!!!بخاطر وایسادن دربرابر آدم پدوفیلی طردم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 20677 بازدید | 580 پست
اولین کسی که باید بهت کمک کنه خودتی با مامانت درمیون بذار

مامانم خودمو نقصر میدونه اگه بهش بگم 

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
ن تهران نیستم مامانم بفهمم هم خودمو مقصر میدونه

اگر دل بخواهد هزاران راه پیدا میشود اگرنخواهد هزاران بهانه .دلت نمیخواد که تمومش کنی من دیگه باهات حرفی ندارم 

من آن دیر آشنا را میشناسم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شیش ماهه نماز نمیتونم احساس نجاست دارم بعد میگی ناخوداگاهم؟؟

میخای راحت بشی یا ن عزیزم؟

خاهش میکنم ب حرف بچه ها گوش کن این همه داریم راهنماییت میکنیم گوش کن

از امروز شرو کن ب تعویق ننداز

منو هم عصبی کرده هرچی هم بهش میگیم بهونه های الکی میاره ترس فلجش کرده نمیخواد به خودش بیاد

درسته ولی ی بار هست وقتی یه بار یه حرکتی بزنه اون چنان می کشه عقب چون حاجی هم هست از آبروش خیلی می ترسه

اما ایشون انقدر رام هست اون فکر می کنه از خدا خواسته هست

منم باشم همین فکر رو میکنم والا

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2728
حق میدم بهت. بیشتر آدما همینطور میشن. اگه گوشی داری پادکست مرز قسمت بعد از آزار جنسی رو گوش بده.

چی میگع توش

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
ظالم همیشه سالم  شایدتا۱۰ساله دیگه نمرد میخوای اجازه بدی این غلطاروکنه  پیش مادرت دردودل ...

مامانم خودمه نقصر میدونه اگه بهش بگمم 

2738
مامانم خودمو نقصر میدونه اگه بهش بگم 

همه پست ها رو با دقت بخون 

داری به خودت ظلم می کنی

سکوتت نشان رصایت تو از با اون بودن هست 

بخدا راست میگم اونم هی پر رو تر میشه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
نخیر شما فقط فقط چشات روبستی و دهان رو باز کردی و فقط حرفای خودت رو میزنی! من کجا گفتم کسی جرات نکن ...

به دامادمون هشدار داده بودم . اونروزم من فقط بچه رو از بغلش گرفتم وچیزی ننگفتم خواهرم بعدا شوهرش پیشش غر زده بود پیغام پسغام فرستاد 

ببین وقتی اجازه میدی کارش زو بکنه بره یعنی راصی هستی اون این فکر رو می کنه یه بار همین اومد پیشت داد ...

😑😑دعا کنین یا من بمیرم یا اون اون ده ساله ب قول شما به دختر ترگل ورگل.... ب این راحتی ک ولم نمیکنه بهم میگه گوشت قربونی

همه پست ها رو با دقت بخون  داری به خودت ظلم می کنی سکوتت نشان رصایت تو از با اون بودن هست&nbs ...

ولش کن فقط داریم انرژیمونو هدر میدیم آب تو هاون کوبیدنه نمیخوادخودشو نجات بده زور که نیست

ن تهران نیستم مامانم بفهمم هم خودمو مقصر میدونه

ببین میدونم الان مامانت و بقیه خانواده چطور به اون آدم اعتماد دارن. تو هم سنت کمه. میترسی حرفتو قبول نکنن. ولی از کجا میدونی؟ تا نگفتی از کجا میدونی عکس العمل مامانت چیه؟ شایدم یهو به خودش اومد بغلت کرد گریه کرد گفت چرا زودتر نگفتی؟ تو یه بار بگو بعد اگه عکس العملش اونی که باید باشه نبود میشینیم یه فکر دیگه میکنیم.

اصلا یه کار بهتر. بشین پیش مامانت بگو یه دوستی همکلاسی آشنایی دارم پیشم درددل کرده گفته یکی از خانوادش اذیتش میکنه نمیدونه چیکار کنه طرف هم خیلی حفظ ظاهر میکنه اگه بگه ممکنه حرفشو باور نکنن. بعد حرفی که مامانت میزنه بهت نشون میده که چیکار باید بکنی.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706