2737
2739

.بخاطر وایسادن به حق در برابر یه آدم مریض بدچشم خواهرم ومادرم که علیه ام قیام کردن .برادرمم تیز کردن علیه من .برادرام زنگ زد به من که توهمی هستی از بچگی با دامادمون لجید واسش حرف درست میکنید.دامادمون یه آدم عوضیه .ولی هیچکی حرف من و خواهرمو باور نمیکنه چون خواهربزرگم خیلی نفوذ داره رو همه و تمام قد از شوهرش دفاع میکنه

من آن دیر آشنا را میشناسم ...

خب بزارید زندگی کنن چیکارشون دارین؟

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه چیکار کرده

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

عزیزم خواهرت مجبوره دفاع کنه 

ولی تو که از دلش و داخل خونه اش خبر نداری جریان چیه

بچه داره؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2738

تنها راهش اینه قطع رابطه کنی 

خونه ی مادرت هم یه سلام و خداحافظی 

وسلام 

قرار نیست همه رو قانع کنید طرف بچه بازه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706