2737
2739
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66180 بازدید | 11470 پست
داشتم غصه میخوردم که شوهرم فهمید میگ واسه چی غصه میخوری اخرم همون بچه میاد عذابت میده 😂😂😂 میگه م ...

عزیزم این خیلی خوبه ک شوهرت هواتو داره😍 شوهر منم ک همینو میگه

حالا خدایی هم‌راست میگن ها، ولی اخه تا کی دوتایی باشیم

ان شاالله خدا ماه دیگه‌ سه‌تاییمون کنه👨‍👩‍👧👪😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این خیلی خوبه ک شوهرت هواتو داره😍 شوهر منم ک همینو میگه حالا خدایی هم‌راست میگن ها، ولی اخه ...

اره والا

ایشالااااااا 😍😍😍

ما همچنان پر قدرت ادامه میدیم 😂😂😂

بچه ها😭 من امشب مهمان دارم  صبح پاشدم که کارامو بکنم  بعد از تمیز کردن خونه یه دفعه دی ...

سلام عزیزم   مصلحت خدا این بود  خدایا بخاطر مصلحت شکر اما خواهشی دارم خدای خوبم  هیچ کس نا امید نکن  بخاطر  اقاابوالفضل .  خدایا هرچی معصومه خانوم  میخاد بهش بده خدایاااااااا

2731
داشتم غصه میخوردم که شوهرم فهمید میگ واسه چی غصه میخوری اخرم همون بچه میاد عذابت میده 😂😂😂 میگه م ...

قسمت نبوده عزیزم..غصه نخور....دل به حکمتش بسپار.. نی نی نیاد خیلی بهتر از اینه ک مث من دو ماه بیاد و وابستت کنه و بره..

بچه ها😭 من امشب مهمان دارم  صبح پاشدم که کارامو بکنم  بعد از تمیز کردن خونه یه دفعه دی ...

آخ الاهی بمیرم

اشکالی نداره عزیزم،چاره چیه؟

باید صبور باشیم تا ببینیم خدا کی برامون صلاح میدونه

اصلا ناراحت نباش

انشالله به امید خدا دوباره شروع میکنیم

دوستای گلم چرا ازمایشگاه بهم گفت ۷۲ ساعت بعد تکرار کن ازمایشو که خارج رحمی نباشه؟؟؟؟؟ مگه بتام خیلی بده؟ هفته ۳ که  ۱۷۲ بود؟

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
2740
آخ الاهی بمیرم اشکالی نداره عزیزم،چاره چیه؟ باید صبور باشیم تا ببینیم خدا کی برامون صلاح میدونه ا ...

با وجود همسرم هیچ وقت غصه نمیخورم مرسی دوستای خوبم خداروشکر اول بخاطر بودن همسرم بعدم راضی ام به رضای خدا 💚

2706