2737
2734
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66180 بازدید | 11470 پست
وای خدا نکنه عزیزم هیچ کار خدا بی حکمت نیست فقط با خودش حرف بزن همه ما مثل توییم اما نباید ناامید شی ...

من امید وارم تا روز تولدم خدا بهم خبر خوبی بده 

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
همشون به درک فکر میکنی اطراف من نیستن ادمایی که باعث ازارم بشن باید حرفاشونو کاراشونو بریزی دور نقطه ...

حتی عزیز ترین آدم های زندگیت.....بابا ،مامان،حتی شوهری که برات انتخاب شده....همشون باعث اذیتم هستن...من با تقدیرم کنار اومدم فقط از خدا خواستم برای ارامشم بهم یه نی نی بده☹از گفتنش هم دلم  قش میره🤗🤗  

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چه حرفیه عزیزم،دور از جونت انشالله که مامان میشی

💋💋💋

آره واقعا خیلی سخته من که دیگه دارم دیوونه میشم انشالله این ماه هر دو مامان بشیم

وای خدا کنه🤗🤗🤗اوف که دلم بد یه نی نی چاقولوی تپولوی شیرین زبون میخواد...الان که نه همراز دارم نه دویت نه عشق ....بشه همه چیززززززممممممم 

2731
وای خدا کنه🤗🤗🤗اوف که دلم بد یه نی نی چاقولوی تپولوی شیرین زبون میخواد...الان که نه همراز دارم نه ...

آره واقعا

منم دقیقا همینو می خوام

منم خیلی تنها هستم

دوست دارم بچم بشه مونس تنهاییم

حتی عزیز ترین آدم های زندگیت.....بابا ،مامان،حتی شوهری که برات انتخاب شده....همشون باعث اذیتم هستن.. ...

ایشالله به حق امام حسین خدا بهت بچه ای بده که بشه چشم و چراغت

یه بچه سالم و خوشگل که همه بهت حسوودی کنن

2738

بچه ها😭

من امشب مهمان دارم 

صبح پاشدم که کارامو بکنم 

بعد از تمیز کردن خونه یه دفعه دیدم لباسم خونیه 😭😭😭

بازم حکمت خدا این بوده من مادر نشم 😞

خدایاااااا میدونم صدامو میشنویا 

ولی خب حتما یه دلیلی داره که ردم کردی 

ولی من ازت دست نمیکشم انقدر ازت میخوام تا معجزه کنی 

خدایا فقط این وسطا یکم صبرم بهم بده 😭

بچه ها😭 من امشب مهمان دارم  صبح پاشدم که کارامو بکنم  بعد از تمیز کردن خونه یه دفعه دی ...

عزیزم ناراحت شدم، خدا چون مارو‌دوست داره این کارو میکنه تا بیشتر باهاش‌حرف بزنیم و صدامونو بشنوه

دیگه‌چجوری ب خودم‌دلداری بدم منم‌دیروز پریود شدم😄

2706