2733
2734
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66180 بازدید | 11470 پست
انشاالله 😞 مرسی عزیزم اخه چند شبم هست معده درد میگیرم موقع خواب 

کاااااااااش🤰🤰🤰باشه.......من واقعا میخوام مامان باشم که همدمم بشه هیچ کسو ندادم ......هیچ کس بهم اهمیت نمیده ....کاش تا دو سه ماه دیگه یا باردار شم یا بمیرم ...😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪  

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی خدا حفظش کنه 💚

ممنونم،ان شاءالله بحق حضرت فاطمه  ب زودیه زودی هرکی نداره،ی سالوموصالحشو ب زودی بهش بده.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
کاااااااااش🤰🤰🤰باشه.......من واقعا میخوام مامان باشم که همدمم بشه هیچ کسو ندادم ......هیچ کس بهم ا ...

خدانکنه چقد ناامیدی از الان امید داشته باشه بچه باید یه مامان پرانرژی و روحیه دار داشته باشه اینجوری که بدرد نمیخوره

2728
انشاالله 😞 مرسی عزیزم اخه چند شبم هست معده درد میگیرم موقع خواب 

ایشالله که بارداری چون منم علائمی نداشتم فقط معدم اذیت میکرد امروزم رفتم آزمایش دادم ببینم جوابش چی میاد🙃

خدانکنه چقد ناامیدی از الان امید داشته باشه بچه باید یه مامان پرانرژی و روحیه دار داشته باشه اینجوری ...

من کلا آدم پر انرژی هستم اما........

واقعا دور و بری هام دارن اذیتم میکنن ...اگه نی نی بیاد تو دلم بیخیال همشون میشم و با عشقش زندگی میکنم و اینقدر احساس بی کسی نمیکنم  

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
کاااااااااش🤰🤰🤰باشه.......من واقعا میخوام مامان باشم که همدمم بشه هیچ کسو ندادم ......هیچ کس بهم ا ...

وای خدا نکنه عزیزم هیچ کار خدا بی حکمت نیست فقط با خودش حرف بزن همه ما مثل توییم اما نباید ناامید شیم اخه خدا ناامیدی و دوست نداره 😞

2738
من کلا آدم پر انرژی هستم اما........ واقعا دور و بری هام دارن اذیتم میکنن ...اگه نی نی بیاد تو د ...

همشون به درک فکر میکنی اطراف من نیستن ادمایی که باعث ازارم بشن باید حرفاشونو کاراشونو بریزی دور نقطه ضعف دستشون ندی وگرنه بیشتر ازارت میدن 

2706