2737
2734
عنوان

مردا چطورى ميتونن؟؟؟؟؟؟؟؟ 😳😳😳😳😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2862 بازدید | 168 پست
یعنی به نظرتون من که ۳۸ سالمه ، اگر بخوام یه زن ۳۰ ساله بگیرم، کارم بده؟!

بحث بیشتر در مورد دخترای نوجون هس نه تفاوت سنی

یه خانوم ۳۰ساله با یه نوجوون ۱۶ساله فرق داره

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
وقتی طرف یه ادم بالغ بود که میتونست گواهی نامه بگیره بره دانشگاه  سنش قانونی شده بود و... تاز ...

اره دقیقا من ک ب دنیا اومدم اون رفته دانشگاه😢

اابته اینم بگم من الان سی هستم... اون چهل و هشت... 

بچه نیستم.... 

خیلی دوسش دارم

خیلی مرددم...

بهم ابراز علاقه کرده.. تابلو بود ک خیلی دوسم داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونی به نوع نگاه ادمها بستگی داره یکی نگاهش جنسیه به اون فکر میکنه معیارهاش رو با اون میسنجه ، من دیدم ادمی رو که میگه فقط سفید باشه و کمی تپل ، یعنی این معیارشه!

یکی میگه سنش پایین باشه که تحت فرمانم باشه یا از نظر تحصیلات و فهم اجتماعی و تجربه ی سالهای نوجوونی و ابتدای جوونی چیزی ندونه که برام شاخ بشه

شاید باورت نشه ولی ادم هست مشخصات اندام جنسی براش مهمه

ادم هست معیارش خواست مادرشه و بس فقط ! یعنی تو ذهن خودش هیچی نساخته

اما ادم هم هست که دنبال همدم هست و مفهوم زندگی مشترک براش جا افتاده ... کسی که دنبال همدم هست میدونه اون همدم نمیتونه سن بچه اش رو داشته باشه نمیتونه اختلاف فاحش هویتی و دهه ای و غیره داشته باشه

اینا دنیا دنیا با هم فرق دارن ، یکی ازدواج رو فقط لذت مادی میدونه یکی به جلای روحش فکر میکنه .. صد رو که بخوای نود هم هست

عجب 
6 سال بزرگتر جای مامانش نمیشه اینجا صحبت از دودهه اختلافه

بالاتر بخون...

میگم دخترداییم ۸۵

دادنش به پسره متولد ۶۶

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
طبق منطق نی نی سایت بخوایم نظر بدیم، درمورد دختر 27 ساله هم میگن آخیییی خب نمیفهید گول خورد، احساسات ...

نقش خانوادشون اینه که اجبارش کنن به ازدواج اینجا 😐

بعد مگه به زبون داشتنه ؟؟ برادر من ۹ سالشه چند ماه کلاسای فن بیان و ... رفت الان میتونه مثل یه آدم بالغ بشینه روبروی آدم و منطقی بحث کنه  .پس عاقله ؟؟ وقت زن گرفتنشه ؟؟ 

نیست دیگه بچه ۱۴_۱۵ ساله واقعا بچست حالا هر اخلاقی که میخواد داشته باشه 

اره دقیقا من ک ب دنیا اومدم اون رفته دانشگاه😢 اابته اینم بگم من الان سی هستم... اون چهل و هشت...&n ...

وقتی ۴۰ سالت بشه اون میشه نزدیک ۶۰ سال 😑

دوست داشتن تنها کافی نیست 

این ازدواج از پایه غلط و اشتباهه اگر ۴۰ سالشون بود منطقی بود بهش فکر کنی 

۱۸ سال خیلی زیاده و دیگه تمام جوونیشون رفته و الان دوسال دیگه میانسال میشن 

متاسفانه برعکس این هم زیاد شده .. پسرهایی که با خانم های سن بالا ازدواج میکنن

باز دو طرفشون به بلوغ رسیدن حداقل،ولی آخه دختر متولد۸۵,!!!!

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706