2726

چطورى مردا ميتونن با يكى كه جاى دخترشون هست ازدواج كنن !؟؟؟؟

خودشون چندششون نميشه ؟؟؟

اينجا يه خانومى تاپيك زده بود برادرش متولد ٦٤ عروس گرفته بودن متولد ٨٥!!!!!!!!!!! بعد ناراحت بود چرا رفتار خانومانه نداره عروسشون 😳😳😳😒😒😒😐😐😐😐😐😐

برادر من متولد ٦١ ميخواست ازدواج كنه گفت اختلاف سنم با زنم نهايت ٥،٦ سال خيلى كوچيكتر باشه بدم مياد !!!

خانواده ها چطورى اجازه ميدن موندم !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانواده ها عقل درست و حسابی ندارن فقط میخوان بچه شون ازدواج کنه

البته تو بعضی موارد خانواده مقصر نیست بچه ها پا فشاری میکنن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

با این باور که بچه میگیریم خودمون تربیتش میکنیم...عذرخواهی میکنم حس میکنن یه موجود خونگی گرفتن که دست اموزش کنن!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ما فامیلمون متولد ۷۱ رفته با دختر ۸۶ ازدواج کرده:/یعنی موندم تو کار پدرو مادر دختره آخه چرا مگه اون بچه چی کرده که تو این سن باید مسئولیت به این سنگینیو قبول کنه ب خدا اینا زود پیر میشن

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم

اون دختر چندشش میشل بهش جواب مثبت میده😨

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706