2733
2739
عنوان

می خوام شوهرموامتحان کنم یکی میادکمکم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم همونجوری من گفتم رفتار کن. 

بار اول برای لطمینان برو . و جلو نرو که ببینتت. دفعه بعد بایه زن دیگه یا یه شماره دیگه امتحانش کن . ولی ایندفعه که قرار گذاشتین مچشوسر قرار بگیر. تونستی فیلم هم بگیر که منکر نشه. 

اما با دوستی اینکارو بکن که اعتماد کامل بهش داشته باشی و طرف تو باشه

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
2738
نمی خوام باهاش دوست شی که فقط می خوام امتحانش کنم

من اینستا ندارم😃😃😃😃وگرنه کمکت میکردم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
اگه مخمو زد چی ؟؟ من شوشو دارم

😥☹️☹️☹️

حال قلبم بی توتعریفی نداره میشه برگردی😭                         نمی دونم بهم کاش بگی چرابادل من سردی...         نم زده چشامو توکه می گفتی داری هوامو..بیابرس به دادم اگه می شنوی صدامو ....😥وای ازاین زمونه...حال دلموهیشکی نمی دونه...غم دوریت داره منوبه آتیش می کشونه...😣😣جای خالیت قلبموازجامی کنه...خیس اشکن دوتاچشمام...این حال منه...کی به جای من داره سرروی شونت میزاره می خونه؟؟؟😩بی تواینجایه گوشه این دلم می پوسه...💔💔این فاصله برام یه چی مثل کابوسه...سردوبی روحه این خونه بی توواسم مثل زندونه...آخه عشق من کی قدمن محونگات میشه دلش میره نوازش کنه موهاتو...ندارم دیگه بعدتویه خواب راحت...به کی فک می کنی ومی بندی پلکاتوو😔😔😔😔
اره میگه دلم چیز میخاد

بگو دلت میخواد برو پیش زنت پس گوه خوردی ازدواج کردی وقتی دلت چیز مردمو میخواد چقدر حیوون شدن مردا

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪