2737
2734
عنوان

می خوام شوهرموامتحان کنم یکی میادکمکم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 141 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=156415612]اره میگه .ببین یکم بیشتر باهاش چت کن به چالش بکشش تو رابطه جنسی ببین نظرش چیه.از همش شات داشته باش بعد برو سر قرار.اگه نمیخوای جدا بشی که کلا فراموش کن نروو.ولی ذهنتو دیگه درگیر کردی از یادت نمیره حالا 

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2728
شوهرت اینستا نداره؟

نه فقط تلگرام وواتس آپ داره

حال قلبم بی توتعریفی نداره میشه برگردی😭                         نمی دونم بهم کاش بگی چرابادل من سردی...         نم زده چشامو توکه می گفتی داری هوامو..بیابرس به دادم اگه می شنوی صدامو ....😥وای ازاین زمونه...حال دلموهیشکی نمی دونه...غم دوریت داره منوبه آتیش می کشونه...😣😣جای خالیت قلبموازجامی کنه...خیس اشکن دوتاچشمام...این حال منه...کی به جای من داره سرروی شونت میزاره می خونه؟؟؟😩بی تواینجایه گوشه این دلم می پوسه...💔💔این فاصله برام یه چی مثل کابوسه...سردوبی روحه این خونه بی توواسم مثل زندونه...آخه عشق من کی قدمن محونگات میشه دلش میره نوازش کنه موهاتو...ندارم دیگه بعدتویه خواب راحت...به کی فک می کنی ومی بندی پلکاتوو😔😔😔😔

کارت اشتباه ست .از کجا میدونی شماره بدی طرف بهش نمیگه زنت شماره داد درست فکر کن خانمی

مردا اکثرا وا میدن .خودم تو اینستا شوهرم رو امتحان کردم قشنگ وا داد...چقد داغون شدم

2740

نکن این کارو هر مردی ممکنه تو موقعیتی وا بده.  هر باغچه ای رو بیل بزنی یه کرم از توش درمیاد بشین زندگیتو کن خیلی کارت اشتباهه شماره شوهرت بدی یه غریبه اون هرزه باشه شوهرت ول نکنه میخوای چیکار کنی دیوونگی نکن

آنچه مرا نکشد نیرومندترم خواهد کرد    
کارت اشتباه ست .از کجا میدونی شماره بدی طرف بهش نمیگه زنت شماره داد درست فکر کن خانمی مردا اکثرا وا ...

دقیقا مثل من ،ولی بعد گفت من‌میخواستم‌بدونم‌کیه فکر‌کردم‌آشنا هست خواسته امتحانم‌کنه

ممنون میشم گزارش بزنید

اسکرینتو گزارش زدم بقیه رو ببینه هم نمیفهمه نترس

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪