2733
2734
عنوان

می خوام شوهرموامتحان کنم یکی میادکمکم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 141 پست
الکی؟؟؟؟ اسم کاربریش چیه؟؟  از کجا فهمیدی؟؟؟

از گوشی خودش فهمیدم

.بعد درخاست دادم.قبول کرد.حالا قراره قرار بزاره بریم بیرون

اعصابم داغونه.حالا نمیدونم چکار کنم.بروش بیارم من بودم؟برم سر قرار؟

مردا همشون خیانت کارن.منم  فهمیدم شوهرم تو نی نی سایته.و به اسم زن به خانما درخواست میده.دیروز ...

یاحضرت عباس کاری نمی کنی؟ بهش گفتی

حال قلبم بی توتعریفی نداره میشه برگردی😭                         نمی دونم بهم کاش بگی چرابادل من سردی...         نم زده چشامو توکه می گفتی داری هوامو..بیابرس به دادم اگه می شنوی صدامو ....😥وای ازاین زمونه...حال دلموهیشکی نمی دونه...غم دوریت داره منوبه آتیش می کشونه...😣😣جای خالیت قلبموازجامی کنه...خیس اشکن دوتاچشمام...این حال منه...کی به جای من داره سرروی شونت میزاره می خونه؟؟؟😩بی تواینجایه گوشه این دلم می پوسه...💔💔این فاصله برام یه چی مثل کابوسه...سردوبی روحه این خونه بی توواسم مثل زندونه...آخه عشق من کی قدمن محونگات میشه دلش میره نوازش کنه موهاتو...ندارم دیگه بعدتویه خواب راحت...به کی فک می کنی ومی بندی پلکاتوو😔😔😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید رک میگم ولی اینکار خریت محض هست، اگه از زندگی مشترک ات سیر شدی و قصد جدی طلاق از همسرت رو داری اینکارو بکن. وگرنه یه لحظه به بعدش فکر کن که یا لو بری و از چشمای همسرت بیفتی یا خدایی نکرده شوخی یا جدی پای همسرت بلغزه. باز میمونی تو اون زندگی؟ اگه بمونی باید علاوه بر یه عمر شک و بد دلی، خفت اینکه فهمیدی داستان چیه ولی باز موندی رو هم تحمل کنی. یکم عاقل باشید خانوما مگه شوهر دوست پسره؟

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2742

تو با این عقل ات آخر زندگی ت رو به سمت نابودی می بری مگه مریضی آخه شوهرت رو هول میدی به سمت زن خراب که چی بشه امتحان چیه ؟ مگه تو خدایی که بنده اشو امتحان می کنه برو عاقل باش عاقل زندگی کن زن بی عقل به درد زندگی نمی خوره به نظرم هیچ وقت مادر هم نشو  

میخوای شماره شوهرتو پخش کنی؟🙄

اینجانمیزارم که خصوصی😐

حال قلبم بی توتعریفی نداره میشه برگردی😭                         نمی دونم بهم کاش بگی چرابادل من سردی...         نم زده چشامو توکه می گفتی داری هوامو..بیابرس به دادم اگه می شنوی صدامو ....😥وای ازاین زمونه...حال دلموهیشکی نمی دونه...غم دوریت داره منوبه آتیش می کشونه...😣😣جای خالیت قلبموازجامی کنه...خیس اشکن دوتاچشمام...این حال منه...کی به جای من داره سرروی شونت میزاره می خونه؟؟؟😩بی تواینجایه گوشه این دلم می پوسه...💔💔این فاصله برام یه چی مثل کابوسه...سردوبی روحه این خونه بی توواسم مثل زندونه...آخه عشق من کی قدمن محونگات میشه دلش میره نوازش کنه موهاتو...ندارم دیگه بعدتویه خواب راحت...به کی فک می کنی ومی بندی پلکاتوو😔😔😔😔
مردا همشون خیانت کارن.منم  فهمیدم شوهرم تو نی نی سایته.و به اسم زن به خانما درخواست میده.دیروز ...

جدی میگی؟وای بر من

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
2738
حالا اگه پا داد جدا میشی؟

اره

از گوشی خودش فهمیدم .بعد درخاست دادم.قبول کرد.حالا قراره قرار بزاره بریم بیرون اعصابم داغونه.حالا ...

آره قرار بذار برو وقتی انکار کرد چتاتونو نشون بده بزن تو دهنش

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

دانش اموزی که تجدید نشده ازش میترسه ولی اگه یبار تجدید بشه دیگه نمیترسه

دزدی که باراول دزدی میکنه ترس داره ولی دفعات بعدش حرفه ای میشه

یکی که مال مردمو میخوره دفعه اول میگه حرامه اما دفعه های بعد فقط به این فکرمیکنه که بیشتر سود کنه

ساده ترش اینکه عروسی که دفعه اول میره خونه باباش شوهرش میترسه اما دفعه های بعد میگه برمیگرده دیگه ولش کن

الانم به این فکرکن داری شرایط همون دفعه اولو فراهم میکنی براش. اگه خدایی نکرده خطایی کرده باشه به وقتش میدونی چون ماه پشت ابر نمیمونه اما اگه کاری نکرده باشه تو خودت باعثش میشی

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
2706