2733
2739
عنوان

بچه بی اشتها

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 34 پست

بزار گرسنه شه ...نگران نباش که الان چند ساعته نخورده بزار خودش بخواد...تنقلات نده ...... ترشی همراه غذاش بزار خوت با اون دوتایی درست کنید مال اونو تو شیشه کوچک بریز بگو مخصوص توئه ...برای کم کاری تیرویید باید دارو بخوره احتمالا از اونو 

ای بابا پس این بد غذایی حالا حالا ها ادامه داره من پسرم ۲.۵ سالس بی اشتهاس امیدوار بودم درست شه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
متوجه منظورتون نشدم یعنی از بدو تولد تا الان؟ اولش 3750 بود

عزیزدلم با شما نبودم با اون خانمه بودم ک از طب سنتی میگفت 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑

مشکله همه مامانت دختر منم زیاد غذا نمیخوره .ولی ۳ سالشه و۱۹ کیلو وزن داره .دوساله هم که بود ۱۶ کیلو بود .بردم دکتر گفتم لاغر شده گفت و زنش خوبه گفتم چیزی نمیخوره گفت که اگه بدنشنیاز داشته باشه میخوره .همون یکمی هم که میخوره کافیه بهش شربت اشتها آور نده که اگه بعدا چاق بشه به مشکل میخوره.

2740
دکترش ک دکتر حاذقی هس همه قبولش دارن

عزیزم ببین ی شیر خشکایی هست مثل نوترینی درینک‌ یا انترامیل ک برا افزایش وزن از دو سال ب بالاست  با دکترش مشورت کن بهش بده من ب دخترم نوترینی درینک دادم واقعا داشت نتیجه میداد ک فعلا گیرم نیومده دیگه کم یابه

مامان منم همین مشکلو با داداشام داشت خیلی اعصای حورد کنه.داداشم ۸ سالشه ۲۱ کیلوعه🤦‍♀️بردیم دکتر چکاب کامل گرفت گفت کمخونه و واس اشتهاشم قرص سیپرو هپاتدین دار روزی یک چهارمشو گفته بدید عالیه والا خاب اوره ولی مامانم عین تریلی غذا میریزه دهنش بعد میخابه.خودمم لاغرم و باید یه فکری کنم برا خودم ۱۸ سالمه ۶۰ کیلوام😓🤦‍♀️

اگه قرار باشه من اونی بشم که تو میگی دیگه من،من نیستم.من همینی ام که میبینی.مغازه که نیست دکور بچینم برات.من نه ارزوی کسی ام نه آویزون.من اگرم ظاهرم به قشنگی خیلیا نیست ولی پیش خودم خوشحالم که باطنم قشنگ تر از خیلیاست.صادقانه بد باش اما با دروغ ادای خوبا رو در نیار🎈قانون اسونیه🤞🎈یه صلوات برای شفای همسرم🙏
من تازه شروع کردم.احساس میکنم اشتهای دخترم خوب شده البته هدف فقط وزن نیست هدف اینه که موارد مورد ن ...

اره میدونم من برا دخترم بهترین مولتی ویتامینو آهن میدم ولی اصلا فایده نداره 

مشکله همه مامانت دختر منم زیاد غذا نمیخوره .ولی ۳ سالشه و۱۹ کیلو وزن داره .دوساله هم که بود ۱۶ کیلو ...

سه سالشه ۱۹ کمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه قرار باشه من اونی بشم که تو میگی دیگه من،من نیستم.من همینی ام که میبینی.مغازه که نیست دکور بچینم برات.من نه ارزوی کسی ام نه آویزون.من اگرم ظاهرم به قشنگی خیلیا نیست ولی پیش خودم خوشحالم که باطنم قشنگ تر از خیلیاست.صادقانه بد باش اما با دروغ ادای خوبا رو در نیار🎈قانون اسونیه🤞🎈یه صلوات برای شفای همسرم🙏
اره میدونم من برا دخترم بهترین مولتی ویتامینو آهن میدم ولی اصلا فایده نداره 

پولش رو بده چیزای طبیعی بخر

شیره سیب.کره بادام درختی یا فندق.عسل و ....

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
پولش رو بده چیزای طبیعی بخر شیره سیب.کره بادام درختی یا فندق.عسل و ....

اره این چیزا هم مفیدن✋

مشکله همه مامانت دختر منم زیاد غذا نمیخوره .ولی ۳ سالشه و۱۹ کیلو وزن داره .دوساله هم که بود ۱۶ کیلو ...

ماشالاپسرم ماه دیگه ۲۴ماهش تموم میشه به زور۱۰کیلوچی کارکردی وزنش خوب رفته بالا

2706