2737
2734
عنوان

یبارشوهربهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 66 پست
به دل نگیر همشون پ د ر س گ ن

@نی_نی_یار_3  

@نی_نی_یار_41

@نی_نی_یار_2  

@نی_نی_یار_5  

داریم از این بی شعور تر؟؟؟؟ لغو کنین خواهشن.  ینی چی ب همه فحش میده؟؟ 

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید میپرسم اون موقع هیچی نگفتی؟ شوهرت چیزی نگفت؟؟

باور کن یادم نیست!!

ولی برام اهمیت نداره چون حسابی از اون عروس و دامادهاشون بعد من ضربه خوردن که برا هفت پشتشون بسه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2738
می خوام فردا برم قرص فلوکسیتین بگیرم بخورم بیخیال شم دیگه تحمل شوهرمو مادرشو ندارم اگه پسرم نبود ترک ...

شوهر منم خیلی مادرشو دوس داره ، تا میگم فلان حرف مامانت بد بود میگه مامانم هرچی میگه درسته ، فک کن مامانش برداشته میگه اگه دوبار به پسرم بگم جدا شو فورا طلاقت میده 😏😏

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰
می خوام فردا برم قرص فلوکسیتین بگیرم بخورم بیخیال شم دیگه تحمل شوهرمو مادرشو ندارم اگه پسرم نبود ترک ...

عزیزم هیچ قرص اعصاب و از این قبیل نحوری چون عادت میکنی بهش

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
شوهر منم خیلی مادرشو دوس داره ، تا میگم فلان حرف مامانت بد بود میگه مامانم هرچی میگه درسته ، فک کن م ...

دقیقا مادر شوهرمنم افتخارش اینه توزندگی که شوهرمن بهم بها نمیده واسه همه هم تعریف میکنه.شوهرمم فکر میکنه چون دل مادرشو بدست میاره سعادت منده حتی به قیمت شکستن دل من

2706